Vieme, akou fintou získate zariadenia od Xiaomi za polovicu ceny!

Xiaomi sa vezie na víťaznej vlne. Zlepšuje predaje svojich zariadení, čo ide ruka v ruke s ich inovatívnymi smartfónmi a ďalšou smart technikou. Aj vďaka tomu sa môžeme už zajtra tešiť zo štvrtého Mi Store, ktoré otvorí v OC Eurovea v Bratislave. S otvorením prichádzajú špeciálne zľavy na vybrané produkty.

Xiaomi opäť pri otvorení svojho Mi Store ponúka možnosť výhodného nákupu. Tovar si môžete pozrieť a vybrať v e-shope do dnešného dňa. V nákupnom košíku môžete mať vložené len produkty zo špeciálnej ponuky „Promo zľava EUROVEA“. Podmienkou získania skvelých cien je osobné prebratie objednaného tovaru 16. septembra v čase od 10.00 do 12.00 hod.

Čo môžete výhodne získať?

Vlajková loď Xiaomi Mi 11 ponúka špičkové parametre v elegantnom dizajne. Na prednej strane dominuje 6,81” AMOLED displej s WQHD+ rozlíšením a HDR10+. Ak po takomto dele túžite, môžete si ho teraz kúpiť za 499 eur! Bežne sa pritom predáva za 819 eur.

ZDROJ | Xiaomi

Čo poviete na smartfón Redmi Note 10S so 6 GB RAM a so 64 GB internou pamäťou? Namiesto 229 eur za neho dáte len 149 eur.

Redmi Note 10SZDROJ | Xiaomi

Ďalší model, Redmi 9C 3 + 64 GB bude váš už za 89 eur, namiesto 129 eur.

Pozrite siAj Xiaomi má svoje okuliare s foťákom, tieto sú ale smart

Z nositeľných zariadení na vás čakajú bezdrôtové slúchadlá Mi True Wireless Earphones 2S. Ich cena je neuveriteľných 39,90 eur (bežne za ne zaplatíte 74,90 eur).

Ešte nemáte fitness náramok? Mi Smart Band 6 Global s 1,56″ AMOLED displejom je možné získať za skvelých 29,90 eur, (bežne 29,90 eur).

ZDROJ | Xiaomi

Výbavu smart domácnosti si môžete rozšíriť o robotický vysávač Xiaomi Mi s Mopom. Aj keď ide o lacnejšiu alternetívku k drahým modelom Pro, ponúka množstvo funkcií, vrátane praktického mopovania. Z bežnej ceny 269 eur si ho môžete zajtra odniesť za 159 eur!

ZDROJ | Xiaomi

Digitálna váha je šikovný ukazovateľ vášho zdravia. Teraz môžete mať Xiaomi Mi Body Composition Scale 2 za ľudových 12,90 eur (bežne stojí 26,90 eur).

ZDROJ | Xiaomi

Ak uvažujete o niektorom z uvedených zariadení, teraz máte možnosť parádne ušetriť. Zväčša sú otváracie zľavy skutočne výhodné, tieto potešia fanúšikov Xiaomi rozhodne.

ZdrojXiaomi

Komentáre k článku