Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vieme, ako získate nové auto za minimálnu mesačnú splátku

Vieme, ako získate nové auto za minimálnu mesačnú splátku
Zdroj | Shutterstock/vwfs
TECHBOX
Vieme, ako získate nové auto za minimálnu mesačnú splátku
Zdroj | Shutterstock/vwfs
Zdroj | Shutterstock/vwfs

Ak túžite po novom vysnívanom aute, ukážeme vám novinku, vďaka ktorej ho môžete mať s minimálnymi nákladmi. Na Slovensko totiž dorazila moderná forma financovania VWFS NEXT. Budete prekvapení, ako sa k novému auto dostanete jednoducho a výhodne.

Kupovali ste si už niekedy nové auto? Ak ste nemali ihneď plnú kúpnu cenu, mohli ste si vybrať z viacerých spôsobov financovania. Mesačná splátka však nemusela byť vždy nízka, najmä ak ste túžili po drahšom a vybavenejšom aute. Teraz však na Slovensko prichádza nový produkt NEXT od VWFS, ktorý je v zahraničí štandardom. NEXT vám umožní financovanie s poslednou navýšenou splátkou, vďaka čomu platíte nízke mesačné splátky a môžete si dopriať viac. Viac priestoru, viac technológií, viac komfortu, je len na vás, po čom túžite.

Auto si tak vďaka NEXT môže kúpiť dnes už takmer každý, pritom sa nemusíte obávať neočakávaných prekvapení. Keď si nájdete svoje vysnívané auto a vyberiete si financovanie cez NEXT, ihneď viete aká vás čaká výška mesačnej splátky aj to, aká veľká bude posledná splátka. Pritom ku koncu NEXT sa môžete rozhodnúť aj pre možnosť, že vaše auto vymeníte za ďalšie, úplne nové. Ako je to možné? Rozprávali sme sa o výhodách VWFS NEXT so Sales manažérom spoločnosti VWFS Martinom Kianičkom.

Zdroj | Shutterstock/vwfs

Na slovenský trh prichádzate s novou formou financovania nákupu automobilu s názvom VWFS NEXT. V čom je pre zákazníka výhodný?

Najväčšiu výhodu vidíme v tom, že zákazník má väčšiu šancu dostať sa k vozidlu. Do jeho bonity sa totiž nezapočítava posledná navýšená splátka. Tým pádom vie zákazník vďaka produktu VWFS NEXT získať lepšie vozidlo s vyššou cenou.

V čom je ešte financovanie cez VWFS NEXT výnimočné?

Nemenej dôležitou výhodou je flexibilita. Zákazník si nastaví mesačnú splátku, ktorú je ochotný splácať, vyberie si vozidlo a spoločne určíme dĺžku splácania úveru, ktorá môže byť v rozmedzí 2 až 5 rokov. Po zaplatení akontácie platí sumu napríklad 300 eur mesačne. Pred koncom zmluvy sa môže rozhodnúť, či si auto odkúpi za poslednú splátku, alebo ho vráti a vezme si nové auto opäť s nízkymi splátkami VWFS NEXT.

To je základný princíp financovania s poslednou navýšenou splátkou. Navyše v splátkach je zahrnuté nielen povinné zmluvné a havarijné poistenie, ale aj poistenie finančnej straty GAP, vďaka ktorému bude mať zákazník v prípade totálnej škody alebo odcudzenia vozidla uhradený celý rozdiel medzi kúpnou cenou a aktuálnou hodnotou vozidla.

Zdroj | vwfs

Mnoho firiem je zvyknutých financovať vozidlá cez operatívny lízing. V čom je pre nich výhodnejší VWFS NEXT?

VWFS NEXT je určite výhodný nielen pre jednotlivcov, ale aj firmy. Operatívny lízing štandardne nepočíta s možnosťou odkúpenia vozidla na konci, pričom v prípade financovania cez VWFS NEXT viete presnú cenu za poslednú splátku, t.j. odkúpenie vozidla už pri podpise zmluvy.

VWFS NEXT je tak vhodný najmä pre začínajúce firmy, pretože neplatia vysokú splátku a na konci sa môžu rozhodnúť, či im auto ešte vo firme poslúži alebo potrebujú iné nové. Ak si ho chcú nechať, tak ho jednoducho vyplatia alebo poslednú navýšenú splátku prefinancujú cez ďalší z finančných produktov od VWFS.

https://youtu.be/J4Y_pp9ijAg

NEXT od VWFS je tak skutočne unikátnou formou, ako môžete získať nové auto. Máte tak možnosť dopriať si lepšie, modernejšie a komfortnejšie auto. Áno, aj to, ktoré sa vám možno doteraz zdalo nedostupné. Toto sú totiž najväčšie výhody novinky NEXT:

  • nastavenie úveru podľa vlastných potrieb a možností
  • nízka splátka
  • výber možností na konci – voľba spôsobu úhrady poslednej splátky úveru
  • trvanie zmluvy 2 – 5 rokov
Zdroj | vwfs

Určite vás zaujíma, ako to je v praxi. Tak sa pozrite, koľko vás výjde jedno z najpredávanejších áut na Slovensku, moderná ŠKODA Octavia Active 1,5 TSI. Keď vám prezradíme, že takéto auto vhodné pre rodinu, ale aj do firmy, môžete mať už od 279,87 eur/mesačne aj s komplexným poistením, prekvapili sme vás? Veríme, že určite áno a to príjemne.

Prečítajte si viac o novom modernom financovaní NEXT s poslednou navýšenou splátkou na webstránke VWFS.

Článok vznikol v spolupráci s partnerom VWFS.

Zdroj