Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vieme, ako získať smart klimatizáciu a nezaplatiť za ňu naraz stovky eur

Vieme, ako získať smart klimatizáciu a nezaplatiť za ňu naraz stovky eur
TECHBOX
Vieme, ako získať smart klimatizáciu a nezaplatiť za ňu naraz stovky eur

Teploty dosahujú rekordné hodnoty. Bez klimatizácie v aute to už ani nejde. Ako ste však na tom doma či v kancelárii? V predchádzajúcich dňoch sme vám ukázali, že v redakcii TECHBOX sme sa rozhodli pre klimatizácie od ZSE Klima. Takéto riešenie si pritom môžete dovoliť aj vy, nemusíte totiž za klimatizácie zaplatiť jednorázovo.

37 stupňov, aj takéto rekordy aktuálne padajú na Slovensku. Domácnosti či kancelárske priestory sa prehrievajú a bez klimatizácie to je dnes náročné. Ak ju ešte nemáte, možno je najvyšší čas vybrať si. Naša redakcia sa rozhodla pre riešenia od ZSE Klima, kde sme naše priestory vybavili až 4 vnútornými jednotkami, aby mala každá miestnosť redakcie ideálnu teplotu. Ako to prebiehalo si môžete prečítať v našom článku, kde vám odhalíme aj to, ako vyzerá samotná inštalácia klimatizácií.

Výhodou klimatizácií, ktoré použíme je to, že sú smart. Okrem mnohých funkcií, ktoré oceňujeme – napríklad ideálne šírenie chladného vzduchu tak, že vám neprekáža, alebo časovanie, sme si obľúbili najmä ovládanie na diaľku. Áno, k našim klimatizáciám máme prístup cez aplikáciu a tak si vieme nastaviť ideálne podmienky odkiaľkolvek.

Pozrite si

Modernú klimatizáciu môžete ovládať na diaľku. Tieto klímy sa oplatia!

Ak sa do redakcie vraciame po víkende, budú nás miestnosti čakať s teplotami, aké považujeme za ideálne. A nielen to, ak vyrazíme na tlačovú konferenciu a medzitým sa mimoriadne oteplilo, diaľkovo si v redakcii nastavíme teplotu tak, aby sme prišli do dokonalého chladného prostredia. Tak sa nám aj lepšie pracuje. Mimochodom, klimatizáciou si viete priestor v zime aj vykúriť, ale to už je iná „rozprávka“.

Ale poďme k tomu najpodstatnejšiemu, koľko taká klimatizácia stojí. A tu vás hneď na úvod potešíme. Ak ste si na klimatizáciu aj šetrili, viete ju získať výhodne. Napriek prebiehajúcej sezóne si totiž vybrané klimatizácie viete kúpiť za priaznivé ceny. Tak napríklad klimatizáciu ZSE Klima Štandard 2,5 kW Hisense môžete mať za 1 149 eur aj s montážou. Neveríte? Pozrite si ponuku ZSE Klima.

Aby toho nebolo málo, ku klimatizácii získate ešte naviac elektrinu na 1 rok zadarmo. Táto ponuka platí pre zákazníkov ZSE, stačí ak ste odberateľ elektriny v objekte, kam bude klimatizácia inštalovaná. Zadarmo ku klimatizácii tak získate 300 kWh elektriny z ceny za dodávku elektriny, čo je priemerná spotreba klimatizácie za rok. Navyše poteší aj rýchla montáž, spravidla vám odborníci zo ZSE Klima dokážu na kľúč zrealizovať montáž v rozpätí 4 – 5 hodín. Samozrejme závisí od konkrétnej situácie a riešenia v mieste montáže. V našej redakcii, kde sme mali predprípravu na klimatizácie boli všetky 4 vnútorné jednotky + 2 vonkajšie jednotky namontované počas jedného jediného dňa.

Pozrite si

Je vám teplo? Vieme, ktoré klimatizácie sa oplatia a navyše sú smart

Ak teraz väčšiu hotovosť na klimatizáciu nemáte, aj tu má ZSE Klima zaujímavé riešenie. Môžete si totiž vybrať klimatizáciu s programom Bezstarosti. Klimatizáciu tak získate na splátky, a to už za menej ako 1 € na deň. Napríklad najdostupnejší model Daikin v programe ZSE Klima Bezstarosti Štandard 3,5 kW Daikin získate za 27 €/mesačne. Ide pritom o výkonnejšiu 3,5 kW jednotku, ktorá vychladí priestor až o veľkosti 35 m2 a jej tichosť je iba 20 dB. Klimatizácia je navyše mimoriadne energeticky úsporná, patrí do triedy A++.

V prípade nákupu uvedenej klimatizácie nepotrebujete celú hotovosť. Stačí vám len záloha 300 €, zvyšok potom platíte mesačne. Doba splatnosti je 6 rokov, prípadne si môžete vybrať aj kratšiu dobu s inými mesačnými splátkami, napríklad 4 roky. Výhodou je, že splátky získate priamo v ZSE Klima, nepošlú vás nič vybavovať do banky alebo do splátkovej spoločnosti.

Aj v tomto prípade získate elektrinu ku klimatizácii na 1 rok zadarmo. Čo je však ešte zaujímavejšie, máte nárok na kontrolu a čistenie klimatizácie každý rok. Pravidelné ročné servisné prehliadky sú totiž počas celého obdobia platnosti zmluvy samozrejmosťou a bez príplatku. Navyše získate aj predĺženú záruku na klimatizáciu. Ak klimatizácia prestane počas obdobia splácania fungovať, opravia vám ju alebo vymenia za novú. Na roky (podľa toho, aké dlhé obdobie splácania si vyberiete), tak máte o klímu u vás doma či v kancelárii doslova postarané.

Ak je vám teplo a potrebujete klimatizáciu čím skôr, nie je na čo čakať. Oplatí sa využiť ponuku ZSE Klima a vybrať si váš obľúbený model. Na výber máte pritom z 3 značiek klimatizácií – Samsung, Daikin alebo Hisense a dokonca niektoré klimatizácie si viete prispôsobiť vlasným dizajnom (na výber je viac ako 20 dizajnov). Nám sa páči aj možnosť kúpiť si klimatizáciu na splátky, máte tak kúpu bez úvodnej väčšej investície a s výhodnými bonusmi počas splácania.

A aby toho nebolo málo, ku každej klíme dostanete aj 15 € poukážku na nákup kníh v Martinuse. Klimatizáciu si pritom môžete objednať aj hneď teraz, k dispozícii je totiž online e-shop.