Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vieme, ako získaš grátis projektor Samsung The Freestyle

Vieme, ako získaš grátis projektor Samsung The Freestyle
Zdroj | Unsplash/Getty Images
TECHBOX
Vieme, ako získaš grátis projektor Samsung The Freestyle
Zdroj | Unsplash/Getty Images
Zdroj | Unsplash/Getty Images

Je to tak, projektor je skvelá vychytávka, ktorá nikdy neomrzí. Teraz sa objavila možnosť získať skvelý model od Samsungu úplne zadarmo.

Pozreli sme sa na to, čo musíš splniť, aby si dostal prenosný The Freestyle v cene 819 eur aj ty.

Projektor má tvar valca, je ľahko prenositeľný a dokáže fungovať aj na batérie. Konštrukcia The Freestyle umožňuje otáčať zariadenie až o 180 stupňov, vie tak premietať obraz do 100″ odkiaľkoľvek potrebuješ, či už zo stola, podlahy, poličky, alebo stropu. Má vstavané streamovacie služby, podporuje zrkadlenie a casting pre iOS aj Android. Čo teda musíš urobiť, aby si ho získal?

Obsah pokračuje pod reklamou

Ako na to?

Nemusíš sa upísať diablu, či podpísať nevýhodnú zmluvu. Stačí, ak si predobjednáš vybrané telkáče z modelovej rady 2023. Konkrétne ide o tohtoročné modely Samsung Neo QLED a OLED. Akcia sa týka všetkých modelov Neo QLED 8K, Neo QLED 4K a OLED modelových radov 2023 od uhlopriečky 55 palcov a vyššie.

Televízory od Samsungu sú už roky rokúce lídrom v tomto segemente. Dokonca v našej ankete NAY TECHBOX TV ROKA je Samsung na 1. mieste nepretrzite už od roka 2010! Najnovšia línia OLED televízorov posúva latku možného opäť vyššie. Nové modely sú vybavené technológiou Quantum Dot, ktorá je garantom pre zobrazenie presných a neskreslených farieb.

Samosvietiace pixely zároveň zaručia maximálnu kontrolu podsvietenia a kontrastu. OLED televízory od Samsungu majú obnovovaciu frekvenciu 144 Hz a ako vôbec prvé získali certifikáciou AMD FreeSync Premium Pro, ktorá zaručuje dokonalý herný zážitok na OLED obrazovke.

Nové modely Neo QLED a OLED naplno využívajú výkon umelej inteligencie. Neo QLED 8K s 64 neurálnymi sieťami zobrazia všetky detaily, bez ohľadu na vstupný signál. Séria Neo QLED 4 je vybavená špičkovou technológiou Auto HDR Remastering, vďaka umelej inteligencii dokáže v reálnom čase prevádzať scény a efekty vo vysielaní so štandardným dynamickým rozsahom na vysoký dynamický rozsah (HDR).

Zdroj | Samsung

Príklad 1

Rozmýšľaš nad novým 4K televízorom Neo QLED? Vôbec sa nedivíme, pretože model QN85C (2023) je vybavený špičkovým panelom Quantum Mini LED 4K, ktorý zobrazí dokonalé farby a vďaka precíznemu podsvieteniu ponúka famózny kontrast. Je vybavený najvýkonnejším procesorom Neural Quantum Procesor 4K & Neo Q HDR a vďaka funkcii Auto HDR Remastering posunieš kvalitu ľubovoľného obsahu na úroveň HDR.

K dokonalému obrazu je treba aj adekvátny zvuk. Nech sa páči, nezabudnuteľný zážitok s Dolby Atmos & OTS ti do miestnosti prinesie priestorový zvuk vďaka vstavaným predným a horným reproduktorom. To všetko je napratané v mimoriadne tenkom dizajne Neo Slim Design s úzkymi rámikmi okolo obrazovky.

Cena tejto technologickej bomby s 55″ obrazovkou je 1 629 eur. Ak si však od tejto hodnoty odrátaš cenu projektoru The Freestyle, zistíš, že si sa prakticky dostal na 50 % hodnoty ceny televízora: 1 629,00 – 819,00 = 810 eur. Ruku na srdce, takýto telkáč len za 810 eur? Keď si ho kúpiš, nikomu takúto sumu radšej nepovedz, aj tak by ti neverili. Okrem 55″ veľkosti si môžeš vybrať 65″, 75″ alebo 85″. Predbežný dátum prvých dodávok je naplánovaný na 23. 3. 2023.

Zdroj | Samsung

Príklad 2

Ak dávaš prednosť OLED obrazovke, je pre teba ako stvorený 4K televízor QE55S90C série S90C, opäť modelová rada 2023. Vybrať si môžeš z 55″, 65″ a 77″ veľkosti, presne podľa toho, ako to máš rád. Táto extrémne tenká pocta hi-tech elektroniky je vybavená technológiou Quantum HDR OLED, ktorá sa stará o vysoký jas, dokonalú čiernu a neuveriteľný kontrast. Hráči ocenia herný režim a 144 Hz obrazovku umožňujúcu naozaj plynulé hranie s minimálnou latenciou. Aby bol zážitok z pozeranie a hrania dokonalý, oceníte Dolby Atmos & OTS Lite, prinesú vám priestorový zvuk, ktorý vás vtiahne do deja.

Cena tejto novinky začína na 2 049 eurách pri 55″ obrazovke. Ak si odpočítaš cenu projektoru The Freestyle, vyjde ti, že za tento nabúchaný telkáč „zaplatíš“ v skutočnosti 1 230 eur. Áno, to je cena za absolútne najnovší 4K OLED od Samsungu. Stratil si dych, čo? Aj tento model môže byť tvoj od 23. 3. 2023.

The Freestyle predstavuje naozaj voľný štýl

Obsah pokračuje pod reklamou

Mobilný projektor The Freestyle predstavuje najnovší produkt lifestylového radu televízorov a projektorov od Samsungu. Ide o prenosný, výkonný a prekvapivo jednoduchý projektor, ktorý umožňuje premietať video obsah, ale dá sa využiť aj na svetelné efekty ako dizajnová lampa, či dokonca ako smart TV, pretože disponuje operačným systémom Tizen, rovnako ako všetky smart telkáče od Samsungu. Využiť ho môžeš teda kdekoľvek, funguje totiž nielen na elektrinu, ale i na batériu.

Zdroj | Samsung

Predpredaj vybraných televízorov Neo QLED a OLED tohtoročných modelových radov s bonusom vo forme mobilného projektora The Freestyle prebieha v značkových predajniach Samsung, v e-shope samsung.sk, v obchodných sieťach Nay, Planeo, Datart, Euronics, Andrea Shop, Play a v internetových obchodoch Alza.sk a Mall.sk.

Pripomíname, že táto skvelá akcia platí od 6. marca do 9. apríla 2023, alebo do vypredania zásob. Čas beží, preto dlho neváhaj a prídi na chuť nielen skvelému projektoru, ale najmä perfektnému, technológiami nabitému, novému televízoru.

Zdroj