Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vieme, ako si urobíte z Galaxy Z Flip3 jedinečný kúsok

Vieme, ako si urobíte z Galaxy Z Flip3 jedinečný kúsok
Zdroj | Samsung
TECHBOX
Vieme, ako si urobíte z Galaxy Z Flip3 jedinečný kúsok
Zdroj | Samsung
Zdroj | Samsung

Smartfóny sa vyrábajú v miliónových sériach, puzdra a obaly sa produkujú azda ešte vo väčších množstvách. Ak vás unavuje vidieť váš mobil v iných rukách, máme pre vás zaujímavé riešenie. Priamo zo Slovenska.

Chcete byť istý, že máte niečo originálne? Určite by ste mali využiť limitovanú edíciu dizajnových puzdier pre Galaxy Z Flip3 5G. Ide zároveň o fantastický darček pre priateľku, kamarátku, či niekoho blízkeho z vášho okolia.

O čo ide?

Jedinečnú sériu puzdier s názvom Floral Fantasy navrhla slovenská dizajnérka a jedna z najvplyvnejších slovenských módnych influenceriek Jana Tomas. Ako podklad použila pôvodné puzdro od Samsungu. Na pôvodný obal ručne prišila pútka z bledej opracovanej kože, do ktorých vložila zlaté očká. Zlaté karabínky spájajúce reťaz pretkala ručne šitou šatkou s kvetinovým motívom. Aj ten bol exkluzívne navrhnutý pre túto kolekciu. Každý kus je originál a má vlastné sériové číslo, takže sa z neho časom stane zberateľský kúsok.

Zdroj | Samsung

Samsung Galaxy Z Fllip3 5G je sám o sebe vydarený smartfón, ktorý nie nadarmo dostal označenie ako módne a lifestylové zariadenie. Od stoviek iných mobilov sa líši skladacím displejom, povrchovou úpravou a modernými farbami. Je mimoriadne obľúbený u mladých používateľov, no často si ho vyberá aj staršia generácia. Puzdro Floral Fantasy je nadstavbou, ktorá z neho robí naozaj originálny gadget.

Tešiť vás môže tiež fakt, že toto mimoriadne puzdro navrhla Slovenka a spĺňa svetové parametre na dizajn. Ide o ďalší dôkaz, že aj u nás sa nájde množstvo šikovných ľudí, ktorí sa nestratia v obrovskej konkurencii a pritom dokážu byť originálni a uveriteľní.

Pozrite si

Slovenská návrhárka vytvorila limitovaný obal pre Galaxy Z Flip. Koľko stojí?

Zdroj | Samsung

„Pri návrhu edície Floral Fantasy som sa inšpirovala jarou. Tak ako nám rozkvitajúce kvety robia radosť po dlhej, studenej zime, rovnako by som chcela, aby tento doplnok robil radosť ich majiteľkám každý deň. Kvetovaná potlač dokonale ladí so všetkými modelmi Z Flip3 a v spojení so zlatými komponentami vytvárajú jedinečný módny doplnok s nádychom ženskosti a luxusu,“ vysvetľuje Jana Tomas.

Zdroj | Samsung

Čo na to poviete? Ide o krásne kúsky, však? Ak sa poponáhľate, jedno puzdro z edície Floral Fantasy môže byť vaše. V predaji sú v značkových predajniach Samsungu, ktoré nájdete v Bratislave (Avion a Bory Mall), v Banskej Bystrici (SC Europa), v Košiciach (Aupark) a v Žiline (Aupark).

Limitovaná edícia je vytvorená v obmedzenom počte 100 originálnych kusov, odporúčaná cena je 49,90 eur.

Zdroj | Samsung
Zdroj