Vieme, ako nakúpiť elektroniku na splátky a s 0% úrokom

ZDROJ | Incipio

Najexponovanejšie obdobie roka, Vianoce, nemusí byť jediným dôvodom na kúpu nového spotrebiča, alebo iného tovaru do domácnosti. Kedykoľvek počas roka môžete urobiť radosť sebe, alebo niekomu z vašich blízkych, novým mobilným telefónom, fotoaparátom, chladničkou, alebo, teraz v lete obzvlášť aktuálnou, klimatizáciou. Ako však na to, ak je výrobok drahší a chcete ho už teraz?

ZDROJ | NAY

Nemusíte si robiť starosti kvôli tomu, že práve nemáte dostatok peňazí na nákup vybraného tovaru. Poradíme vám, ako môžete nakúpiť na splátky bez toho, aby ste preplatili navyše čo len jediný cent.

Spoločnosť NAY totiž pripravila na tohtoročné horúce leto zaujímavú akciu pre nákup na splátky, vďaka ktorej si môžete dopriať čokoľvek z jej širokého sortimentu. Základom je, aby predajná cena tovaru bola nad hodnotu 112 €. Výhodou pritom je, že si môžete vybrať nie iba jeden spotrebič, ale aj niekoľko lacnejších produktov. Je to len a len na vás. Celková hodnota nákupu však musí presiahnuť uvedených 112 €.

ZDROJ | NAY

Na výber máte z dvoch možností realizácie nákupu na splátky. Ak sa rozhodnete navštíviť niektorú z 37 predajní NAY po celom Slovensku, postup nákupu na splátky s 0% úrokom bude nasledovný.

Pred samotnou návštevou predajne nezabudnite, že budete so sebou potrebovať 2 doklady totožnosti. Akceptovaný je napríklad občiansky preukaz, vodičský preukaz, pas, sobášny list a pod. Ak už máte vybraté, čo si chcete kúpiť, požiadajte pracovníkov predajne, aby s vami spísali splátkovú zmluvu.

ZDROJ | NAY

Ak vám vašu žiadosť splátková spoločnosť schváli, tak v predajni zaplatíte iba 10% z hodnoty nákupu. Túto sumu pritom môžete uhradiť v hotovosti, platobnou kartou alebo nákupným poukazom. Zvyšok hodnoty tovaru potom zaplatíte v deviatich rovnakých splátkach počas nasledujúcich deviatich mesiacov.

Ak preferujete nákupy prostredníctvom internetu, v rámci tejto akcie nákupu s 0% úrokom môžete využiť aj e-shop predajcu NAY.sk. Ako sme už spomenuli, celková hodnota nákupu musí byť nad 112 €, pričom nezáleží, či si kúpite jeden tovar, alebo váš nákup bude pozostávať z viacerých položiek.

ZDROJ | NAY

Postup nákupu cez akýkoľvek e-shop dnes už asi každý z vás pozná. Takže, keď už ste si vybrali, čo si z bohatej ponuky NAY.sk chcete kúpiť, prejdite do nákupného „Košíka“ a v druhom kroku si v spôsobe platby vyberte „Splátky QUATRO“. Po vyplnení osobných a fakturačných údajov v kroku číslo 3 budete presmerovaní na stránku splátkovej spoločnosti.

Z ponúkaných možností si potom vyberte konkrétny typ úveru. V tomto prípade to bude „0% navýšenie,10% a 9 m“. Pochopiteľne, požadovaný úver najskôr prejde schvaľovacím procesom splátkovej spoločnosti. V prípade schválenia dostanete zmluvu na adresu doporučenou poštou. V prípade, že už ste klientom spoločnosti QUATRO, podpis zmlúv prebehne elektronicky.

ZDROJ | NAY

Následne po podpísaní splátkových zmlúv vám kuriér doručí tovar a vy mu uhradíte prvú splátku vo výške 10% z hodnoty nákupu. Zvyšok, ako už isto tušíte, zaplatíte v deviatich rovnakých splátkach. Pre lepšiu predstavu si ešte uveďme vzorový príklad, na ktorom môžeme demonštrovať letnú splátkovú akciu, ktorú aktuálne ponúka spoločnosť NAY.

Ak by ste si chceli kúpiť napríklad zrkadlovku Nikon D7200 v sete s objektívom za 1 189,00 €, v prvej splátke (akontácii) zaplatíte v predajni alebo kuriérovi 118,90 €. Výška úveru potom bude 1 070,10 €. Táto suma bude delená deviatimi mesiacmi, počas ktorých budete úver splácať. Vaša mesačná splátka potom bude 118,90 €.

ZDROJ | NAY

Takže, ako máte možnosť sami vidieť, skutočne v rámci letnej akcie spoločnosti NAY „0% úrok na 9 mesiacov pri nákupe na splátky“ nepreplatíte nič navyše. Jar, leto, jeseň, zima… Urobiť si radosť z dobrého nákupu môžete kedykoľvek. Tak prečo nie teraz? Stačí, ak zájdete do niektorej predajne NAY, alebo si tovar objednáte z pohodlia vášho domova v e-shope NAY.sk.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom NAY.

ZdrojNAY.sk

Komentáre k článku