Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Videli ste už schému nanočipu z vakcíny Pfizer?

Videli ste už schému nanočipu z vakcíny Pfizer?
Zdroj | Pixabay
Richard Pliešovský
Videli ste už schému nanočipu z vakcíny Pfizer?
Zdroj | Pixabay
Zdroj | Pixabay

Jedným z pádnych argumentov, ktoré obhajovali masívne rozšírenie internetu, bol predpoklad, že vďaka nemu budú mať ľudia prístup k informáciám a vzrastie všeobecná vzdelanosť. Ide zrejme o omyl storočia. Inak sa totiž nedá vysvetliť prostota používateľov, ktorí veria v neuveriteľné nezmysly.

„Hitom“ minulého roka sa stal COVID-19, teraz sa k nemu pridalo aj očkovanie. Ako je možné, že niekto s ledva dokončenou základnou školou verí, že ho chce filantrop Bill Gates sledovať cez nanočip ostane asi naveky nevyriešenou záhadou.

Fakt, že ľudí v dnešnej dobe pohodlne oklamete kedykoľvek, kdekoľvek a na čokoľvek dokumentuje tzv. COVID-19 5G Chip Diagram. Konšpirácia vznikla v Rumunsku, keď sa na Facebooku a Twitteri začala objavovať schéma zapojenia dokazujúca prítomnosť nanočipu v očkovacej vakcíne na COVID-19.

Zdroj | Ziaristii

Keďže konšpirátori majú radi krátke a úderné slovíčka, nechýba tam zmienka o 5G, čo na tom, že v tejto časti Európy ešte chvíľu nebude fungovať!

Pozrite si

Nepriestrelný návod ako nebyť očipovaný a ani sledovaný

Dôležité je, aby sa ľudia dozvedeli pravdu – a tá je, že Pfizer chce vstrekovať elektronické čipy do ľudí. Aby mala historka uveriteľný nádych, píše sa v nej:

Rusom sa podarilo odstrániť nanočipy z vakcíny Pfizer a zverejnili schému s funkciami! Za chvíľu ti ukážem ako to funguje. Čip sa skladá iba zo 4 procesorov a 4 tranzistorov. Signál cez 5G sieť prichádza do VSTUPU vľavo. Takto ťa ovládajú. Energiu vyrába telesné teplo a všetky časti sú pripojené k uvedenému napätiu. Signál je spracovaný v prvom procesore s frekvenčným filtrom a tranzistorom, ktoré ho zosilňujú.

Pozrite si

5G siete naozaj ubližujú! Cez konšpiračné teórie o ich škodlivosti

Zrejme tušíte, že tu niečo nehrá a máte pravdu. V skutočnosti ide o schému zapojenia gitarového efektu Boss MT-2 Metal Zone, ktorý patrí medzi najpopulárnejšie modely spoločnosti. Hudobníci a milovníci rocku/metalu ho určite poznajú.

Zdá sa, že na začiatku tejto obrovskej konšpiračnej vlny bol pokus o vtipný príspevok, ktorý bol v rumunskom Facebooku zdieľaný koncom decembra. Z Rumunska ho prevzali ďalšie krajiny – šíritelia hoaxov sú známi tým, že skôr ako si niečo prečítajú, zdieľajú to bez rozmyslu ďalej.

Pozrite si

„Unikla databáza začipovaných Slovákov“, ktorá baví internet

Ak ste teda videli schému nanočipu z vakcíny Pfizer, zrejme ste si pomysleli to, čo každý súdny človek. Stále sa však nájdu tisíce ľudí, ktorí nielenže takéto blbosti zdieľajú, ale úprimne im aj veria. Bohužiaľ, masívne rozšírenie internetu ľudskej inteligencii nepomohlo. Skôr sa zdá, že je to presne naopak.

Mimochodom, viete, že minulý rok vznikol na Slovensku chatbot Checkbot pre Facebook Messenger, ktorý dokáže celkom kvalitne odhaľovať dezinformácie a haoxy na internete?

Zdroj