Videli sme Bondovku No Time to Die, pripomeňte si ostatné časti na streamoch

ZDROJ | Collider

25. diel ságy o najznámejšom britskom agentovi tajnej služby sa zapíše do histórie. Pripomeňte si predchádzajúce diely na streamovacích službách.

Posledná Bondovka s Danielom Craigom, najdlhší film série, Bondovka, ktorá musela byť niekoľkokrát odložená kvôli pandémii koronavírusu a zároveň najemotívnejšia Bondovka z celej 007 ságy. To je len niekoľko prívlastkov k filmu No Time to Die, ktorý mal dnes slovenskú premiéru pod názvom Nie je čas zomrieť.

O réžiu sa postaral výborný Cary Joji Fukunaga (True Detective) a o hudbu fenomenálny Hans Zimmer. Titulnú skladbu naspievala Billie Eilish.

Pozrite siSpoznáte všetkých 9 mobilných telefónov Jamesa Bonda?

Slovenskú premiéru sme si užili krátko po polnoci a môžeme Vám nový film o agentovi 007 jednoznačne odporučiť. Oplatilo sa naň čakať a zároveň ide o epické ukončenie príbehu, v ktorom Jamesa Bonda stvárnil herec Daniel Craig.

Ako v každej Bondovke, ani v tejto nechýba množstvo technických hračiek a nádherných áut. Nechýba legendárny Aston Martin DB5, no vo filme sa tiež objaví Jaguar Land Rover.

Pokiaľ sa chcete na nového Bonda naladiť, odporúčame Vám pozrieť si predchádzajúce časti. Všetky diely s Danielom Craigom – Casino Royale, Quantum of Solace, SkyFall a Spectre a taktiež všetky diely s jeho predchodcom, Piercom Brosnanom – GoldenEye, Tomorrow Never Dies, The World Is Not Enough a Die Another Day si môžete pozrieť na HBO GO.

Na No Time to Die si na streamovacích službách ešte budete musieť počkať. Zaujímavým faktom je, že distribučná spoločnosť MGM skúsila práva na film ponúknuť za 600 miliónov dolárov. Apple, Amazon či Netflix však takéto peniaze za ročné vysielacie práva nezaplatili.

Komentáre k článku