Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Viamo je už aj pre klientov Zuno banky!

Viamo je už aj pre klientov Zuno banky!
Števo Porubský
Viamo je už aj pre klientov Zuno banky!

Viamo

Ak ste klientom banky Zuno, on-line banky bez fyzických pobočiek na Slovensku aj v Česku, môžete svoje platby posielať cez aplikáciu Viamo. Zuno sa tak ako tretia banka na Slovensku pridala k jednoduchému a rýchlemu spôsobu prevodu peňazí na účet. Platby za obed či vrátenie drobných kolegovi už nemusia klienti Zuno banky riešiť v hotovosti. Bez nutnosti znalosti čísla účtu príjemcu tak môžete posielať peniaze úplne jednoducho a bezplatne, len vďaka svojmu mobilu. Aplikácia aj prevody cez Viamo sú pre klientov Zuno bezplatné, maximálna výška transakcie cez Zuno Viamo je 200 €. Appku si môžete stiahnuť cez App Store alebo Google Play.

Viamo

„Jednoduché, rýchle a efektívne služby patria k online banke a Viamo takou službou rozhodne je. Naši klienti sa nás viac než rok pýtali, či o Viamo uvažujeme a my sme im skrátka vyhoveli,“ hovorí Peter Lakata, riaditeľ marketingu a obchodu v on-line banke Zuno. „Prevody medzi účtami patria k najčastejším transakciám klientov Zuno, preto predpokladáme, že Viamo sa stretne s veľmi pozitívnym ohlasom.“

Viamo

Ak by ste nevedeli, služba Viamo funguje na Slovensku viac ako 1 rok a za ten čas si ju osvojilo viac ako 70 tisíc užívateľov, ktorí vykonali 406 tisíc transakcií v hodnote 7 miliónov eur. Posielanie peňazí cez Viamo je bezplatné, stačí ak si stiahnete do svojho smartfónu aplikáciu a môže posielať peniaze na akýkoľvek účet. Prostredníctvom aplikácie Viamo je dnes možné platiť aj u mnohých slovenských obchodníkov, e-shopoch, dokonca aj za taxík. Stačí si spustiť aktuálnu verziu aplikácie a vybrať si zo zoznamu obchodníkov a nadácií, prípadne nasnímať Viamo QR kód obchodníka.

POZRITE SI: Cez VIAMO je už možné platiť aj obchodníkom a organizáciám

Služba Viamo sa na Slovensku uchytila veľmi rýchlo a používatelia si pochvaľujú najmä to, že sa už viac nemusia zaťažovať s drobnými sumami. Priemerná suma posielaná cez Viamo je 19 eur. Klienti túto službu využívajú najmä v prípadoch, keď nemajú pri sebe hotovosť. Nepotrebujú vedieť číslo účtu. Stačí, ak si vyberú kontakt z telefónneho zoznamu a danú čiastku pošlú v priebehu pár sekúnd,“ hovorí Adam Marek, riaditeľ spoločnosti Viamo.

Viamo

Foto: Viamo, Zuno