Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Vďaka akcii Vymeňte starý za nový ušetríte pri kúpe Note20 až 630 EUR

Vďaka akcii Vymeňte starý za nový ušetríte pri kúpe Note20 až 630 EUR
TECHBOX
Vďaka akcii Vymeňte starý za nový ušetríte pri kúpe Note20 až 630 EUR

Samsung spustil od 21. augusta 2020 špeciálnu bonusovú akciu, v rámci ktorej môžete získať modely zo série Galaxy Note20 so zvýhodnením až 630 EUR. Podmienkou je odpredanie starého zariadenia. Bonusová akcia trvá do 31. októbra 2020 alebo do vypredania zásob. Ako to funguje?

Mechanizmus kampane je jednoduchý. Ak odpredáte svoje staré zariadenie a zakúpite si jeden z modelov série Samsung Galaxy Note20, môže získať späť až 630 EUR za staré zariadenie. Výkupná suma 630 EUR pritom reprezentuje najvyššiu výkupnú cenu použitého smartfónu Samsung Galaxy Note10+. Pri ďalších smartfónoch je cena odlišná, zistíte ju však rýchlo.

Zdroj | Samsung

Toto sú všetky modely so zvýhodnenou výkupnou cenou:

Galaxy S10e
Galaxy S10
Galaxy S10+
Galaxy Note8 single sim
Galaxy Note8 dual sim
Galaxy Note9 128 dual sim
Galaxy Note 10
Galaxy Note 10+
Galaxy Note 10+ 512GB
Galaxy Note9 512GB dual sim

Aktuálnu zvýhodnenú výkupnú cenu môžete nájsť na www.novysamsung.sk

Zdroj | Samsung

Najnovší Galaxy Note20 môžete mať už od 319 EUR

Ak sa rozhodnete odpredať svoj Samsung Galaxy Note10+ s najvyššou možnou výkupnou cenou 630 EUR a zároveň si zakúpite nový Galaxy Note20 v hodnote 949 EUR, výjde vás len 319 EUR. Skvelá cena na absolútnu novinku, že?

Ako postupovať pri výkupe a uplatnení bonusu?

Postup celej akcie je jednoduchý. Najskôr si zakúpite jedno zo zariadení série Galaxy Note20 u jedného z predajcov pochádzajúcich zo slovenskej distribúcie. Na stránke www.novysamsung.sk zaregistruje údaje o svojom novom zariadení, ako sú model, IMEI číslo, dátum jeho kúpy, predajňu, kde ste ho zakúpili a nahráte kópiu pokladničného dokladu alebo faktúry.

Následne urobíte registráciu starého zariadenia, ktoré chcete odpredať. Na stránke www.novysamsung.sk zaregistruje všetky potrebné informácie o stave vášho starého zariadenia. Staré zariadenie môžete odovzdať osobne v jednej z predajní výkupcu, alebo zdarma prostredníctvom kuriéra.

Výkupná suma za staré zariadenie vám bude vyplatená po validácii (potvrdení) stavu zariadenia a po overení všetkých zaregistrovaných informácií o novom zariadení.

Zdroj | Samsung

Akcia však platí len obmedzenú dobu. Doklad o kúpe vám bude akceptovaný s dátumom maximálne do 31. 10. 2020. Registrácia potrebných údajov na www.novysamsung.sk bude možná len do 7. 11. 2020. Na jednu registráciu môžete zaregistrovať maximálne dva rôzne modely nového zariadenia Samsung série Galaxy Note20. Pravidlá celej akcie a viac informácií nájdete na www.novysamsung.sk.

Článok bol pripravený v spolupráci s partnerom Samsung Electronics.