Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

V Siemens Healthineers hľadajú prvotriednych programátorov unikátnou hrou

V Siemens Healthineers hľadajú prvotriednych programátorov unikátnou hrou
Zdroj | Siemens Healthineersv
TECHBOX
V Siemens Healthineers hľadajú prvotriednych programátorov unikátnou hrou
Zdroj | Siemens Healthineersv
Zdroj | Siemens Healthineersv

Virtuálna pacientka Simi skončila v nemocnici. Má až päť diagnóz a pomôcť jej môžu len skutoční odborníci. Treba ich však nájsť. Stručný úvod znie, akoby vás niekto vítal v hre v metaverse, či predčítal obsah sci-fi románu. Nie je to tak. Siemens Healthineers spustilo jedinečnú programátorskú súťaž. O čo ide?

Spoločnosť Siemens Healthineers sa zameriava na zlepšenie kvality zdravotnej starostlivosti, urýchľovanie diagnostiky, záchranu životov, či šetrenie financií nemocniciam a zdravotníctvu, pomocou softvérových riešení po celom svete. Aktuálne slovenská pobočka do svojho tímu hľadá skúsených programátorov.

Nakoľko riešenia spoločnosti sú vysoko profesionálne, jedinečné, striktne logické a, samozrejme, efektívne a kreatívne, prirodzene hľadajú rovnako naladených ľudí. Nájsť takéhoto programátora podľa klasického CV je však náročné, preto sa Siemens Healthineers Slovensko rozhodli pre unikátnu a skutočne kreatívnu súťaž.

Ukážte svoje IT zručnosti počas riešenia unikátnych úloh

Pripravili scenár, v ktorom treba zachrániť virtuálnu pacientku Simi vyriešením jednej zahrievacej a štyroch ostrých úloh. Každá úloha rieši jednu Siminu diagnózu a budete na ich vyriešenie potrebovať ako programátorské skúsenosti, tak vycibrenú logiku. Napríklad treba navrhnúť model, ako čo najefektívnejšie, najrýchlejšie a finančne najvýhodnejšie spraviť Sime sken mozgu.

Ak vás riešenie takýchto úloh láka a ste presvedčení o tom, že vaše programátorské skúsenosti sú na potrebnej úrovni, potom navštívte stránku www.vyliecsimi.sk, kde je potrebné sa zaregistrovať.

Odmenou sú tiež prvotriedne Apple zariadenia

Na úlohy je stanovený časový limit, treba ich vyriešiť v jednom časovom bloku bez prestávok a zvládnuť ich musíte na notebooku alebo desktope. Stránka zámerne nie je kompatibilná s mobilnými zariadeniami. Tí najlepší získajú okrem zaujímavej práce aj skutočne luxusné ceny. MacBook, iPhone 13 alebo Apple Watch. Čo je naozaj solídna motivácia.

https://youtu.be/uvb1fOG-kDo

S prípravou vám tiež môže pomôcť relácia čÍTy, v ktorej moderátor Ján Gordulič privítal Team Lidra Siemens Healthineers Filipa Maroceka. Táto dvojica prezradí užitočné kľúčové slová, ktoré vám s riešením úloh pomôžu.

Siemens Healthineers patria k najlepším… globálne

Siemens Healthineers je tím programátorov a developerov, ktorí vyvíjajú unikátne softvérové riešenia pre nemocnice po celom svete. Okrem globálneho zlepšovania zdravotnej starostlivosti spoločnosť posúva hranice lekárskej diagnostiky, či sa priamo podieľa na záchrane životov pacientov. Riešenia Siemens Healthineers tiež pomáhajú so znižovaním finančných nákladov.

Úzka spolupráca s lekárskymi tímami po celom svete viedla k rozširovaniu pôsobenia tiež na témy ako umelá inteligencia, cybersecurity a dátová analýza či o poskytovanie interných IT služieb, ako sú cloud architecture či application management. Medicínska divízia Siemens Healthineers drží celosvetovo aj na Slovensku vedúce postavenie v oblasti počítačovej tomografie (CT) či magnetickej rezonancie a patrí k vedúcim dodávateľom angiografických, röntgenových a iných, nielen diagnostických zariadení.

Zdroj | Siemens Healthineers

Siemens Healthineers  pôsobí vo viac ako 70 krajinách a zamestnáva 66 000 odborníkov. Tí majú k dispozícii účasť na špičkových svetových konferenciách, preplatené developerské licencie, kreatívne teambuildingy, školenia, e-learningy, zdravotný program, zľavnený wellness či športoviská, program starostlivosti o rodinu a mnohé ďalšie benefity.

Tak čo, idete do toho? Podrobnejšie informácie, ako aj reláciu čÍTy, či registračný formulár nájdete na www.vyliecsimi.sk. Ak vás tento spôsob výberového konania neoslovil, no aj napriek tomu by ste mali záujem o prácu v Siemens Healthineers Slovensko, uchádzať sa tiež môžete tradičným zaslaním CV.