Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

V podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ si povieme o IONIQ 6, ale i o tepelných čerpadlách

V podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ si povieme o IONIQ 6, ale i o tepelných čerpadlách
Richard Pliešovský
V podcaste TECHBOX TÝŽDEŇ si povieme o IONIQ 6, ale i o tepelných čerpadlách

Aj v dnešnú nedeľu si môžete vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Už tradične ho nahrali Lissett a Richard, v 29. epizóde pre vás vybrali zaujímavosti zo sveta technologických noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Zdroj | Hyundai

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker Anchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

IONIQ 6 je tu! Prekvapuje dojazdom a luxusom, vieme kedy sa začne vyrábať. Elektronickým občianskym sa mnohí čoskoro nepodpíšu, týka sa to aj vás? Kedy sa oplatí tepelné čerpadlo? Aké sú jeho nevýhody?

Operačný systém Android 13 je za dverami. Pozrite sa, či ho dostane aj váš smartfón. Chystáte sa na dovolenku? Vybrali sme pre vás 5 naj kamier na zabezpečenie domácnosti pred odchodom na dovolenku.

Pozrite si

AKTUÁLNE: Orange opäť zdražuje, ako sa to dotkne vášho paušálu?

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇTECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?