Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

V Bratislave otvorili prvú autorizovanú DJI predajňu

V Bratislave otvorili prvú autorizovanú DJI predajňu
Zdroj | DJI
Michal Spiegel
V Bratislave otvorili prvú autorizovanú DJI predajňu
Zdroj | DJI
Zdroj | DJI

Kto by nepoznal značku DJI. Okrem perfektných dronov je známa aj stabilizátormi Osmo. Hlavné mesto Slovenska sa môže pochváliť autorizovanou predajňou tejto značky. Nechýbali sme na otvorení, ktorého sa zúčastnili aj známi YouTuberi ako napríklad Sajfa a Selassie.

Zdroj | DJI

Značka DJI bola založená́ v roku 2006 v čínskom Šen-čene. V súčasnosti je DJI najväčší výrobca dronov na svete, ktorý pokrýva vyše 70 percent trhu s dronmi.

Zdroj | DJI
Pozrite si

Nová 4K kamera od DJI Osmo Pocket – prevalcuje GoPro Hero?

Napriek tomu, že produkty od DJI ste si doteraz mohli kúpiť na internete alebo v rámci niektorých kamenných obchodov, až od teraz je možné nájsť na Slovensku oficiálnu predajňu.

Počas otvorenia nechýbala tombola či aréna, kde sa dali jednotlivé drony od DJI vyskúšať. Napriek ich vysokej cene a prísnym pravidlám na lietanie na Slovensku sa o ne ľudia zaujímavú a nakupujú ich.

Zdroj | DJI

Predajňa DJI ARS sa nachádza v centre Bratislavy na Legionárskej 10 a je koncipovaná ako showroom. Nielenže si môžete pozrieť a „ochytať“ všetky produkty, ale nechýba ochotný personál, ktorý vám vie povedať bližšie detaily a samozrejme poradiť.

Medzi základný sortiment patria drony DJI Spark či drahšie DJI Mavic. Nechýba ponuka stabilizátorov DJI Osmo Mobile pre smartfóny či DJI Osmo Pocket, exkluzívna novinka, ktorá predstavuje kombináciu stabilizátoru a kamerky, ktorú si viete pripojiť k smartfónu.

Zdroj | DJI
Pozrite si

DJI Mavic 2 Enterprise – dron ako stvorený pre záchranárov

Čo sa týka cien, ide o oficiálne ceny DJI, takže máte istotu, že nekupujete predražený produkt. Pokiaľ budete v centre Bratislavy, určite navštívte novo-otvorenú predajňu, ktorá je otvorená každý deň okrem nedele.

Zatiaľ firme DJI ARS chýba oficiálna web stránka, no časom by mala byť dostupná. Momentálne ju môžete sledovať na Facebooku alebo Instagrame.