Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

V blízkej dobe sa pravdepodobne dočkáme Google Glass 2

V blízkej dobe sa pravdepodobne dočkáme Google Glass 2
TECHBOX
V blízkej dobe sa pravdepodobne dočkáme Google Glass 2

Aj keď oficiálne nie je zatiaľ nič potvrdené, na stránkach FCC (americká agentúra zaoberajúca sa reguláciou komunikačných technológií) sa objavili špecifikácie zariadenia, ktoré by mohlo predstavovať Google Glass 2.

Google síce prestal predávať prvú verziu okuliarov v januári tohto roku, no povrávalo sa, že ihneď začal spolupracovať s poprednými výrobcami slnečných okuliarov aby boli nové Google Glass 2 pohodlnejšie pre zákazníkov.

Google Glass

O novom modeli sa toho zatiaľ veľa nevie. Z dostupných špecifikácií je známe, že okuliare by mali mať Wi-Fi, Bluetooth LE a lepšiu nabijateľnú batériu. Ďalšie informácie hovoria o tom, že nové okuliare od Google budú mať väčší displej, respektíve zobrazovaciu plochu. Hlavným dôvodom je, že pri prvej verzii okuliarov používatelia často uhýbali pohľadom doprava a hore, aby si mohli prezrieť informácie na displeji. Jeho väčšia verzia by tomu mala zabrániť a používatelia by sa tak mali tváriť prirodzenejšie.

Aj keď dátum, kedy by sa nové okuliare mohli dostať na trh zatiaľ nie je známe, hovorí sa aj o tom, že by mali byť cenovo dostupnejšie ako ich prredchodca.

Zdroj: Droid-life.com