Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

V 4ke dátujete toto leto do nekonečna

V 4ke dátujete toto leto do nekonečna
Zdroj | 4ka
Marek Šimunek
V 4ke dátujete toto leto do nekonečna
Zdroj | 4ka
Zdroj | 4ka

Najmladší slovenský operátor 4ka prichádza so svojou letnou ponukou, ktorá prináša doslova nekonečné dáta a to nielen vo vlastnej sieti, ale aj v sieti obchodného partnera.

Podobne, ako minulý rok, aj tento krát si operátor 4ka pripravil pre svojich existujúcich, aj nových zákazníkov zaujímavú letnú ponuku, ktorá obsahuje nekonečné dáta ku všetkým novým paušálom SLOBODA. Vo všetkých štyroch dostupných paušáloch tak môžu zákazníci využívať nekonečné dáta v celej SR, pričom využiť ich môžu tak vo vlastnej sieti 4ka, ako aj v 3G sieti obchodného partnera.

Zdroj | 4ka

Ponuka nekonečných dát je platná od 2.7. do konca prázdnin, teda do 1.9. Každý, kto si v tomto termíne aktivuje paušál SLOBODA 100, SLOBODA 300 a SLOBODA NEKONEČNO s dátovým balíkom DÁTA V SIETI 4KA alebo si aktivuje nový paušál SLOBODA DÁTA, získa automaticky nekonečné dáta v celej SR na 30 dní.

Pozrite si

4ka prináša nové paušály SLOBODA

Platí to aj pre zákazníkov s automatickou obnovou, ktorí Nekonečné dáta v celej SR získajú pri najbližšej automatickej obnove. Nie je potrebné robiť nič extra, nekonečné dáta v celej SR je možné využívať okamžite po úspešnej aktivácii.

Okrem neobmedzených dát na leto si 4ka pripravila aj špeciálnu ponuku pre ľudí, ktorí radi nakupujú prostredníctvom eshopu operátora. K zakúpenej SIM karte s ktorýmkoľvek novým paušálom SLOBODA tak zákazníci získajú navyše bonusový kredit 4 eurá.

Samozrejme aj na tieto aktivácie platí letná ponuka, a teda v prípade, ak si zákazníci aktivujú nový paušál SLOBODA spolu s dátovým balíkom DÁTA V SIETI 4KA alebo nový paušál SLOBODA DÁTA, získajú nekonečné dáta v celej SR.

Viac informácií o nekonečnom lete so 4kou nájdete aj na: https://www.4ka.sk/nekonecne-leto.