Užite si s nami Xperia víkend. Príďte na Výstavu audio, video a domáce kino

Tento víkend sa otvoria brány už 12. ročníka Výstavy audio, video a domáce kino v Bratislave. Ste srdečne vítaní, budeme radi, ak navštívite aj stánok TECHBOX. Ukážeme vám vychytávky najnovších smartfónov Sony Xperia XZ Premium, XZ1 a XZ1 Compact, získate časopis TECHBOX zadarmo a výhodné predplatné.

Ak počas tohto víkendu 28. a 29. októbra 2017 budete v Bratislave, rozhodne si rezervujte čas na Výstavu audio, video a domáce kino 2017. Výstava bude prebiehať v hoteloch Crowne Plaza Bratislava a Falkensteiner Hotel Bratislava, medzi ktorými budú dokonca bezplatne voziť návštevníkov elektromobily BMW i3 spoločnosti Group M.

Na výstavu sa dostanete v čase od 10.00 do 18.00 hod a to za cenu 5 € (zľavnené denné vstupné  pre študentov, ZŤP a dôchodcov je 3€).

Okrem toho, že tu uvidíte extrémne drahé zariadenia, ktoré si budete môcť aj vypočuť, pozrieť ich obraz či naživo „ohmatať“, nebude chýbať ani naša redakcia TECHBOX. Náš stánok sa vám oplatí prísť pozrieť.

Máme pre vás pripravené aktuálne vydanie časopisu TECHBOX 10/2017, ktoré získa prvých 200 návštevníkov nášho stánku úplne zadarmo. K dispozícii budú aj staršie vydania, ktoré si môžete vziať taktiež bezplatne. Navyše, počas výstavy si budete môcť priamo u nás objednať ročné predplatné na rok 2018 (10 čísel) s 50% zľavou, a to iba za 12 eur!

To však nie je všetko. To najlepšie sme si nechali na koniec. Počas celého víkendu si totiž v stánku TECHBOX (v Crowne Plaza Bratislava) budete môcť vyškúšať najnovšie smartfóny Sony Xperia. Tešiť sa môžete na trojicu Sony Xperia XZ Premium, Sony Xperia XZ1 a Sony Xperia XZ1 Compact.

Všetky tri smartfóny patria k najvýkonnejším na trhu, ponúknu najnovší operačný systém Android 8.0 Oreo a môžete s nimi robiť doslova „zázraky“ vďaka špičkovému 19 Mpx fotoaparátu.

Pozrite siVieme, kedy príde Sony Xperia XZ1 a XZ1 Compact na Slovensko + ceny

Ten umožňuje aj tvorbu Slow Motion videí s 960 fps! Takúto možnosť vám neponúkne aktuálne žiadny iný smartfón. Priamo na výstave vám ukážeme, aké je to jednoduché vytvoriť unikátne 960 fps video a navyše si môžete pozrieť videá, ktoré sme so smartfónmi vytvorili v našej redakcii.

https://www.youtube.com/watch?v=-MM404al1YE&t

Rozhodne vás dostane aj nová unikátna aplikácia 3D Creator, ktorú smartfóny taktiež prinášajú. Vďaka nej môžete vytvárať rôzne 3D objekty jednoduchým zoznímaním objektov v reálnom priestore, a to vrátane ľudí a tvárí. Pozrite sa na našom videu, ako to celé funguje. Priamo na výstave radi vytvoríme aj váš 3D scan, môžete sa ním pochváliť na sociálnych sieťach.

https://www.youtube.com/watch?v=B5tOR-OBB4o&t

Sony Xperia XZ Premium navyše ponúka, stále ako jediný smartfón na svete, aj unikátny 4K UHD displej. Ak chcete vidieť, ako vyzerá 4K video na 5,5-palcovom displeji, opäť len pripomenieme, že neprehliadnite stánok TECHBOX so smartfónmi Sony Xperia a zaujímavým Sony príslušenstvom.

Pozrite siSony Xperia XZ Premium – 960 fps video v obrovskom smartfóne

Teší sa na vás tím TECHBOX

Komentáre k článku