Užite si herné slúchadlá JBL Quantum 350 WIRELESS bezdrôtovo

Bezdrôtové herné slúchadlá? Aj keď to znie na prvý raz ako oxymoron, JBL QUANTUM 350 WIRELESS si poradia aj s latenciou, ktorá by vás v hrách znevýhodňovala. Postará sa o to bezstratové 2,4 GHz bezdrôtové pripojenie.

Herné slúchadlá JBL Quantum 350 WIRELESS vám sprostredkujú celé spektrum zvukov a dialógov – od takmer nehlučného dychu nepriateľa, až po strhujúce výbuchy a sprievodnú hudbu. Počítačová aplikácia JBL QuantumENGINE vám dá do rúk ďalšiu silnú zbraň – vyladí zvuk tak, aby priniesol konkurenčnú výhodu. Vaši protivníci nebudú vedieť, že sa niečo deje, kým ich nezasiahnete.

Odnímateľný všesmerový mikrofón zaznamená váš hlas aj v napätých situáciach – zreteľne a zrozumiteľne. Pohodlie zabezpečuje ľahký hlavový pás a náušníky z pamäťovej peny, nebudú vás omínať a tlačiť ani pri dlhých herných sériách.

JBL QuantumSOUND Signature vás postavia do centra každej scény, upozornia na nepriateľa a pomôžu prejsť na nový level.

https://youtu.be/-Pp6YsNPyjo

JBL vyriešilo problém oneskorenia zvuku pri bezdrôtovom prenose tak, že namiesto používania technológie Bluetooth využíva bezstratový adaptér. Pracuje na frekvencii 2,4 GHz, čo znamená, že zvuk je bez akéhokoľvek oneskorenia prenášaný do vašich uší a vy si môžete užívať hru bez toho, aby vás v pohybe obmedzoval večne zamotaný kábel.

Nesklame ani Li-ion batéria. Má kapacitu 500 mAh a vydrží až 22 hodín. Nabijete si ju pomocou USB-C kábla za necelé dve hodinky. O zvuk sa starajú 40 mm dynamické meniče s impedanciou 32 ohmov a frekvenčnou charakteristikou 20 až 20 000 Hz.

Pozrite siA teraz poriadne nahlas s JBL Tour One a JBL Tour Pro+ TWS

Viete, že…

JBL Quantum 350 Wireless sú certifikované pre DISCORD, najobľúbenejšiu četovú aplikáciu na svete? Samozrejme, využívať ich môžete aj na četových platformách, ktoré radi používate.

Ľavý náušník má porty pre mikrofón a USB-C kábel, tlačidlo na vypnutie mikrofónu a regulátor hlasitosti.
Na pravom náušniku nájdete tlačidlo ON/OFF.

Slúchadlá JBL Quantum 350 WIRELESS sú optimalizované pre počítače, môžete ich bezdrôtovo pripojiť k počítaču i k Macu, ale aj k Play Station a k Nintendo Switch. JBL Quantum 350 sú dokonca kompatibilné aj s najnovšou hernou konzolou Play Station 5! Pripomíname, že funkcie využívajúce JBL QuantumENGINE sú k dispozícii len pre OS Windows.

Cena slúchadiel JBL Quantum 350 WIRELESS je výborných 99 eur. V balení nájdete okrem samotných slúchadiel a 2,4 GHz vysielača, odnímateľný mikrofón či USB-C/USB-A kábel.

Na príprave článku sme spolupracovali s partnerom JBL.

ZdrojJBL