Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Už dnes v Bratislave posledná TECHBOX ID.4 GTX Roadshow

Už dnes v Bratislave posledná TECHBOX ID.4 GTX Roadshow
TECHBOX
Už dnes v Bratislave posledná TECHBOX ID.4 GTX Roadshow

Finále sa blíži. Po Banskej Bystri a Košiciach s najazdenými 1 700 kilometrami sa presúvame do Bratislavy. Už dnes vám ukážeme nadupaný plne elektrický VW ID.4 GTX s pohonom všetkých kolies. Podelíme sa s vami nielen o zážitky z našej cesty do chorvátskeho Umagu, ale aj s aktuálnymi dojmami z TECHBOX ID.4 GTX Roadshow.

V oboch mestách nás milo prekvapil váš záujem. Ukázal, že elektromobilita vás naozaj baví, podobne ako redakciu TECHBOX. Dnes sa tešíme na živé diskusie o budúcnosti automobilov. Jeden taký vám ukážeme. Ide o elektromobil bez kompromisov, s pohonom všetkých štyroch kolies. Určite sa oplatí vidieť a vyskúšať si ho aj naživo. VW ID.4 GTX je výnimočným modelom, ktorého výkon a parametre neostali bez povšimnutia. Príďte o 16.00 hod. do Bratislavy a okrem toho, že spoznáte ID.4 GTX, môžete vyhrať hodnotné ceny od nášho partnera VW.

VW ID.4 GTX sme nevybrali náhodou. Zaujal nás. Môžete totiž jazdiť udržateľne bez toho, aby ste robili kompromisy. Naopak, dostanete poriadne technologicky nabitý elektromobil, ktorý vás bude tešiť dnes aj o pár rokov. Základom dobrého elektromobilu je dojazd. V tomto prípade vás potešíme správou, že VW ID.4 GTX má až 77 kWh batériu, s ktorou môžete prejsť až do 480 km (WLTP). Naše skúsenosti v redakcii TECHBOX ukázali, že dojazd je reálny, nemusíte sa tak obávať vycestovať ani do zahraničia.

O kvalitách elektromobilu sme sa presvedčili v redakčnom súboji, kde sme sa s VW ID.4 GTX vybrali do chorvátskeho Umagu. Oproti konvenčnému pohonu nám cesta trvala len o kúsok dlhšie, no bola lacnejšia.

GTX znamená hlavne športový charakter. S týmto elektromobilom máte k dispozícii až 299 koní. VW ID.4 GTX tak dokáže zrýchliť z nuly na stovku len za 6,2 sekundy. Z nuly na šesťdesiatku je to len 3,2 sekundy. Ste zvedaví na tento unikátny elektromobil? Príďte a ukážeme vám budúcnosť elektromobility už dnes!

Kde sa uvidíme?

Na nabíjacej stanici ZSE Drive – BA BlumentalMýtna 48/Námestie Mateja Korvína od 16.00 hod. do 18.00 hod. Tešíme sa na vás, priatelia.

TECHBOX ID.4 GTX Roadshow sme pripravili v spolupráci s: