Už dnes v Bratislave posledná TECHBOX ID.4 GTX Roadshow

Finále sa blíži. Po Banskej Bystri a Košiciach s najazdenými 1 700 kilometrami sa presúvame do Bratislavy. Už dnes vám ukážeme nadupaný plne elektrický VW ID.4 GTX s pohonom všetkých kolies. Podelíme sa s vami nielen o zážitky z našej cesty do chorvátskeho Umagu, ale aj s aktuálnymi dojmami z TECHBOX ID.4 GTX Roadshow.

V oboch mestách nás milo prekvapil váš záujem. Ukázal, že elektromobilita vás naozaj baví, podobne ako redakciu TECHBOX. Dnes sa tešíme na živé diskusie o budúcnosti automobilov. Jeden taký vám ukážeme. Ide o elektromobil bez kompromisov, s pohonom všetkých štyroch kolies. Určite sa oplatí vidieť a vyskúšať si ho aj naživo. VW ID.4 GTX je výnimočným modelom, ktorého výkon a parametre neostali bez povšimnutia. Príďte o 16.00 hod. do Bratislavy a okrem toho, že spoznáte ID.4 GTX, môžete vyhrať hodnotné ceny od nášho partnera VW.

Takto sme na vás čakali v Košiciach…

VW ID.4 GTX sme nevybrali náhodou. Zaujal nás. Môžete totiž jazdiť udržateľne bez toho, aby ste robili kompromisy. Naopak, dostanete poriadne technologicky nabitý elektromobil, ktorý vás bude tešiť dnes aj o pár rokov. Základom dobrého elektromobilu je dojazd. V tomto prípade vás potešíme správou, že VW ID.4 GTX má až 77 kWh batériu, s ktorou môžete prejsť až do 480 km (WLTP). Naše skúsenosti v redakcii TECHBOX ukázali, že dojazd je reálny, nemusíte sa tak obávať vycestovať ani do zahraničia.

O kvalitách elektromobilu sme sa presvedčili v redakčnom súboji, kde sme sa s VW ID.4 GTX vybrali do chorvátskeho Umagu. Oproti konvenčnému pohonu nám cesta trvala len o kúsok dlhšie, no bola lacnejšia.

GTX znamená hlavne športový charakter. S týmto elektromobilom máte k dispozícii až 299 koní. VW ID.4 GTX tak dokáže zrýchliť z nuly na stovku len za 6,2 sekundy. Z nuly na šesťdesiatku je to len 3,2 sekundy. Ste zvedaví na tento unikátny elektromobil? Príďte a ukážeme vám budúcnosť elektromobility už dnes!

Kde sa uvidíme?

Na nabíjacej stanici ZSE Drive – BA BlumentalMýtna 48/Námestie Mateja Korvína od 16.00 hod. do 18.00 hod. Tešíme sa na vás, priatelia.

TECHBOX ID.4 GTX Roadshow sme pripravili v spolupráci s:

Komentáre k článku