Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Úspešne dobojované vysvedčenie? Máme pre vás tipy na skvelé odmeny zaň

Úspešne dobojované vysvedčenie? Máme pre vás tipy na skvelé odmeny zaň
Zdroj | Vasily Koloda
Michal Sobek
Úspešne dobojované vysvedčenie? Máme pre vás tipy na skvelé odmeny zaň
Zdroj | Vasily Koloda
Zdroj | Vasily Koloda

Deti už zajtra dostanú svoje vysvedčenie, kde zúročili celý polrok príprav, preto treba deti za toto úsilie jednoznačne odmeniť, aj keď tam nebudú svietiť samé jednotky.

Pozrite si

Spravte na Deň otcov radosť tomu svojmu vďaka týmto tipom na super darček

Čisté jednotky sú jednoznačne úspech, ale treba zabudnúť na klišé, že „bez čistých jednotiek si nenájdeš dobrú prácu“. Radšej sa treba zamerať na predmety, v ktorých dieťa vyniká a povzbudzovať ho v nich.

Zdroj | Taylor Wilcox

Ak chcete svoje dieťa odmeniť, tak všetko závisí aj od jeho veku. Niekedy stačí maličkosť, sladkosť alebo ísť na zmrzlinu. No všetky deti si zaslúžia aj lepšiu odmenu v podobe nejakých technologických „hračiek“, preto vám prinášame naše tipy.

Akčná kamera

Akčné kamery sú vhodné na natáčanie rôznych športových aktivít alebo aj na vlogovanie. Možno vaše dieťa chce byť YouTuberom a také niečo by mu mohlo v potenciálnej kariére pomôcť. V redakcii sme nedávno testovali aj jednu kameru od spoločnosti Niceboy, s ktorou sme boli veľmi spokojní.

Niceboy Vega X Star:

 

Bluetooth reproduktory

Týmto darčekom nič nepokazíte. Každý má rád hudbu a ešte ju má radšej, keď je kvalitná a ideálne bez káblov. Preto dávame do pozornosti tieto dva kúsky od spoločnosti JBL. Zaujmú hutnými basami, skvelým zvukom a dlhou výdržou.

JBL GO3:

 

JBL Flip 6:

 

Herné konzoly

Dobré vysvedčenie si zaslúži skvelú hernú konzolu. Na PlayStation 5 však radšej zabudnite, pretože aj po takmer dvoch rokoch od svojho uvedenia ide o nedostatkový tovar, preto sa treba poobzerať niekde inde. Zaujímavé herné konzoly ponúkajú aj spoločnosti Microsoft a Nintendo.

Nintendo Switch:

 

Xbox Series S:

 

LEGO

Ak je vaše dieťa fanúšikom tejto populárnej stavebnice, tak o správny darček máte postarané. LEGO setov je skutočne veľké množstvo a určite objavíte aj niečo pre dievčatá. Veľké auto alebo policajné stanica? Iskričky v očiach sú zaručená vec.

LEGO 10265 Ford Mustang:

 

LEGO 10280 Kytička:

 

Slúchadlá

Aj tento segment rozhodne zaujme. Dnes sú „cool“ najmä bezdrôtové slúchadlá, ide už len o to, či vaše dieťa preferuje len tie do uší alebo má rado, keď si ich nasadí na hlavu. Modelov je dnes už nespočetne veľa, takže výber je skutočne veľký.

Samsung Galaxy Buds2:

 

JBL Tune 510BT:

 

Smart hodinky

Tento segment elektroniky je obľúbený aj u dospelých. Existujú aj priamo smart hodinky určené pre deti, kde dáte SIM kartu a môžete byť s vašim dieťaťom neustále v kontakte. Týmto zariadeniam sme sa venovali v samostatnom článku. Tínedžeri by skôr ocenili niečo elegantnejšie alebo športovejšie, kedy sa hodinky pripájajú už k ich smartfónu. Existujú aj modely určené pre ženy.

Niceboy Watch KIDS Patrol:

 

Xiaomi Smart Band 7:

 

Huawei Watch GT 3 pre dámy:

 

Samsung Galaxy Watch4:

 

Smartfóny

Možno smartfón vášmu dieťaťu už dosluhuje a vy mu chcete dopriať nový, ale sviatok má až o pár mesiacov? Niet lepší čas na výmenu ako v deň vysvedčenia. Pre istotu si zistite, či používa operačný systém Android alebo iOS. Tým sa vám výber jednoznačne zmenší.

Samsung Galaxy A53 5G:

 

iPhone SE 2022:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.