Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Urobte si z TECHBOX.sk aplikáciu v mobile!

Urobte si z TECHBOX.sk aplikáciu v mobile!
Stanislav Vinc
Urobte si z TECHBOX.sk aplikáciu v mobile!

Ak čítate tento článok, určite vám neuniklo, že sme nedávno spustili novú generáciu nášho portálu. Tzv. TECHBOX 3.0 je plne prispôsobený pre smartfóny, vrátane tých skladacích, ktorým zjavne patrí budúcnosť, no existuje ešte jeden spôsob, ako si môžete posunúť zážitok z čítania nášho nového webu na novú úroveň. Stačí si ho pridať na plochu a používať ako appku!

Pridanie odkazu webovej stránky na pracovnú plochu smartfónu nie je samozrejme žiadnou novinkou, no popri bežných záložkách ide stále o jeden z najlepších spôsobov, ako pristupovať k vašim obľúbeným stránkam cez smartfón v zobrazení plne prispôsobenom ich priestranným obrazovkám. Ako na to?

Android

Obsah pokračuje pod reklamou
  1. Otvorte si techbox.sk alebo techbox.sk/rychle-spravy,
  2. klepnite na ikonu vertikálnych 3 bodiek vpravo hore,
  3. klepnite na možnosť „Pridať na plochu“,
  4. potvrďte tlačidlom „Pridať“.

iOS

  1. Otvorte si techbox.sk alebo techbox.sk/rychle-spravy,
  2. klepnite na ikonu zdieľania (šípka nahor),
  3. klepnite na ikonu „Pridať na plochu“,
  4. potvrďte tlačidlom „Pridať“.

Po pridaní stránky na plochu sa táto stránka načíta v špeciálnom zobrazení, v ktorom vás nebude rušiť adresný riadok a ďalšie prvky používateľského prostredia. Náš nový portál sme prispôsobili tak, aby ste si vlastnú „appku“ mohli urobiť z hlavnej stránky, ako aj zo stránky Rýchle správy, ktorá sa vám na iPhone na ploche zobrazí aj so špeciálnou ikonou.

Ak používate práve iPhone, už budúci rok si budete môcť na našom webe zapnúť aj upozornenia, vďaka ktorým sa dozviete o novinkách na našom portáli medzi prvými. Ide o jednu z nových funkcií, ktoré so sebou prinesie pripravovaná aktualizácia iOS 16. Tých noviniek však ponúkne ďaleko viac.