Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

UNBOXING Samsung Galaxy S9/S9+

UNBOXING Samsung Galaxy S9/S9+
Stanislav Vinc
UNBOXING Samsung Galaxy S9/S9+

V ďalšej časti UNBOXING seriálu sa pozrieme na balenie dvojice najočakávanejších smartfónov tohto roku, teda Samsung Galaxy S9 a S9+. Samotné smartfóny od ich predchodcov na prvý pohľad nerozoznáte, no platí to aj pri ich balení?

Pozrite si

Samsung Galaxy S9/S9+ – evolúcia nemení to, čo perfektne funguje

V prvom rade je potrebné povedať, že balenie modelov Galaxy S9 a Galaxy S9+ sa od seba okrem veľkosti nelíši. Ich vizuál a obsah je úplne rovnaký. V oboch prípadoch vás teda po otvorení krabičky čaká návod na obsluhu so spinkou na vybratie kombinovaného slotu pre SIM kartu/microSD kartu. Pod literatúrou sa nachádza to najhlavnejšie, teda váš nový smartfón.

Pozrite si

Samsung Galaxy S9 a S9+ majú brutálny foťák!

Za normálnych okolností väčšina ľudí po vybratí smartfónu krabičku odloží niekam bokom, no pri týchto prémiových smartfónoch stojí pribalené príslušenstvo určite za pozornosť. Okrem samotného telefónu sa totiž v krabičke ukrýva USB-C kábel, ku ktorému patrí aj sieťový adaptér s podporou rýchleho adaptívneho nabíjania.

Pozrite si

AR Emoji na Samsung Galaxy S9 sme si vyskúšali aj na MWC 2018

Ak sa vám po dome povaľuje množstvo klasických microUSB nabíjačiek, nemusíte zúfať. Samsung k telefónu pribalil aj adaptér USB-C/microUSB, pomocou ktorého môžete Samsung Galaxy S9/S9+ nabiť aj s microUSB nabíjačkou.

Hneď vedľa tohto adaptéra sa nachádza aj USB adaptér, ktorý vám umožní pripojiť k smartfónu príslušenstvo, ktoré využíva štandardný USB-A konektor. To v praxi znamená, že si k smartfónu môžete pripojiť USB kľúč, myš či klávesnicu, alebo pomocou tohto adaptéru môžete preniesť údaje zo starého telefónu do nového Galaxy S9/S9+. Mimochodom, ako to funguje si môžete prečítať aj v našom rozsiahlom článku.

Pozrite si

Prečo sa oplatí použiť aplikáciu Smart Switch po kúpe nového smartfónu Samsung?

Dôležitou súčasťou balenia sú aj slúchadlá od Samsungu, o ktorých ladenie sa postarala známa spoločnosť AKG. Ako znejú sa dočítate aj v recenzii Samsung Galaxy S8. Ako ste si všimli, v porovnaní s modelmi Samsung Galaxy S8/S8+ neprichádza Samsung v balení s ničím novým.

Pozrite si

Samsung Galaxy S8 – Najkrajší Android smartfón súčasnosti

Na druhej strane ide stále o jedno z najbohatších balení, kde skutočne treba okrem praktických adaptérov oceniť najmä značkové slúchadlá, ktorých hodnota je na úrovni 100 eur. Recenziu noviniek vám preniesieme už v najbližších dňoch.