Reklama
Advertisement
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ultimate Ears predstavuje svoje nové reproduktory s podporou Amazon Alexa

Ultimate Ears predstavuje svoje nové reproduktory s podporou Amazon Alexa
Zdroj | UE
Michal Spiegel
Ultimate Ears predstavuje svoje nové reproduktory s podporou Amazon Alexa
Zdroj | UE
Zdroj | UE

Populárna audio značka, Ultimate Ears, prichádza s novým lineupom svojich štýlových reproduktorov, tentokrát aj s podporou hlasovej asistentky, Amazon Alexa.

Pozrite si

Ultimate Ears WONDERBOOM – vodotesný reproduktor s podareným dizajnom

Nové prenosné reproduktory si zachovali svoj štýlový dizajn a o niečo pozmenili pomenovanie. Z názvu Boom je najnovšie Blast a okrem podpory Wi-Fi dostali do vienka aj podporu pre hlasovú asistentku Amazon Alexa.

Reproduktory tak môžete bez problémov ovládať hlasom. Ak chcete napríklad zvýšiť hlasitosť, spustiť konkrétneho interpreta, žáner, podcast či rádio, stačí zadať hlasový príkaz. Časom by tiež mala pribudnúť možnosť ovládania služieb ako Spotify, Deezer či Pandora.

Asistentky Alexa sa môžete tiež opýtať na všetko, čo vás zaujíma, od počasia cez správy až po nové maily. Medzi novinky patria dva nové reproduktory. Prvým je Ultimate Ears Blast, menší model, ktorý sa podobá na svojho predchodcu, model Boom.

Zariadenie by malo na jedno nabitie vydržať slušných 12 hodín prehrávania. Reproduktor môžete nabíjať cez špeciálnu podložku, ktorá sa dá dokúpiť ako doplnok, alebo bežne cez kábel.

Zdroj | UE
Pozrite si

Ultimate Ears 100 Noise Isolating: slúchadlá pre budúce hudobné superstar ?

Väčší model je Megablast, ktorý sa môže pochváliť dvomi meničmi, dvomi tweetermi a dvomi pasívnymi reproduktormi. Výrobca sľubuje perfektné basy a čistotu zvuku. Model Megablast by mal vydržať na jedno nabitie 16 hodín.

Na správne fungovanie hlasovej asistentky je potrebné si nainštalovať Ultimate Ears aplikáciu a Alexa aplikáciu. Zaujímavou výhodou je, že aktualizácia reproduktoru prebieha cez napojenie na Wi-Fi.

Nevýhodou môže byť, že reproduktory neumožňujú multiroom prepojenie, takže spraviť si jednotný audio systém doma s týmito kúskami možné nebude.

Zdroj | UE
Pozrite si

Outdoorový reprák UE BOOM 2 si vezmete do hôr i na pláž

Poďme k cenám. Za model Blast si zaplatíte slušných 229 dolárov a za väčší model Megablast si firma Ultimate Ears vypýta 299 dolárov. Na výber máte 6 farebných spracovaní vrátane neónovej žltej či vínovej červenej.

Ak chcete aj špeciálnu nabíjaciu podložku, pripravte si ešte 39 dolárov. Objednávky nových reproduktorov od Ultimate Ears by sa mali posielať koncom tohto mesiaca. Čo na novinky s umelou inteligenciou hovoríte?

Oficiálna cena v dolároch je uvádzaná bez dane, pretože jej výška nie je rovnaká v každom americkom štáte.