Reklama

Ultimate Ears má nový reproduktor, s ktorým si užijete letné párty naplno

Zdroj | Ultimate Ears
Michal Sobek
Zdroj | Ultimate Ears
Zdroj | Ultimate Ears

Spoločnosť Ultimate Ears, ktorá sa zaoberá výrobou skutočne kvalitných bezdrôtových reproduktorov, oznámila nový model s názvom Everboom, teda už šiesty reproduktor v aktuálnom portfóliu.

Má certifikáciu IP67, takže je vhodný aj na letné večierky pri bazéne, pričom ak vám spadne do vody, tak vďaka svojej unikátnej konštrukcii bude plávať na hladine a nepotopí sa.

Zdroj | Ultimate Ears
Obsah pokračuje pod reklamou

K dispozícii je tiež vonkajší režim zosilnenia, ktorý upravuje zvukový profil, aby bol čo najvhodnejší pre otvorené prostredie a zároveň zanechal veľmi príjemnú basovú zložku.

Nechýba ani rýchle párovanie pomocou NFC čipu, pričom batéria by mala vydržať približne 20 hodín na jedno nabitie, potom stačí využiť pribalenú nabíjačku s USB-C konektorom.

Pozrite si

Už nemusíte tápať – toto sú najlepšie slovenské podcasty roka

Avšak vylepšenia dostali aj reproduktory s názvami Boom, Wonderboom a Megaboom. Okrem toho, že sú k dispozícii v nových farbách, tak hlavnou novinkou je konečne prechod na moderný USB-C konektor. To je niečo, po čom fanúšikovia volali už roky.

Avšak napríklad modely Boom a Megaboom dostali vylepšené basy a lepší zvuk. Čo sa týka modelu Wonderboom, tak ten dostal nový režim podcastov, ktorý je vyladený pre ešte lepšie počúvanie a  vnímanie hovoreného slova.

Zdroj | Ultimate Ears

Všetky novinky dostali aj funkciu megafónu. Tá funguje na takom princípe, že niekto niečo zahlási do svojho smartfónu a jeho hlas sa bezdrôtovo bude zrkadliť do pripojených reproduktorov.

A ako sú na tom ceny? Nový reproduktor Ultimate Ears Everboom vyjde na 249,99 dolárov a bude sa predávať v čiernej, modrej, fialovej a červenenej farbe. Vylepšený model Boom stojí 149,99 dolárov v rovnakých farbách, Megaboom vyjde na 199,99 dolárov taktiež v štyroch farbách a za model Wonderboom zaplatíte 99,99 dolárov, pričom je dostupný v čiernej, modrej, ružovej a svetlej farbe.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.