Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ultimate Ears 100 Noise Isolating: slúchadlá pre budúce hudobné superstar ?

Ultimate Ears 100 Noise Isolating: slúchadlá pre budúce hudobné superstar ?
Drahomír Piok
Ultimate Ears 100 Noise Isolating: slúchadlá pre budúce hudobné superstar ?

Spoločnosť Ultimate Ears bola a je veľmi úspešná v podnikaní so zvukovou technikou, preto si ju Logitech vzal pod svoju správu. Jednoducho povedané ju kúpil v roku 2008 a momentálne používajú jej produkty aj známe hudobné hviezdy na svojich koncertových vystúpeniach. Novo predstavené Ultimate Ears 100 Noise Isolating, budú dostupné v piatich rôznych motívoch, so špičkovou kvalitou zvuku a za skvelú cenu!

Ultimate Ears 100 Noise-Isolating

Nová séria prichádza, ako som spomínal, v piatich rôznych motívoch. Každý motív je inej farby a dokonca má aj každý vlastný obrázok na zadnej strane oboch slúchadiel. Takže si môžete vybrať slúchadla aj podľa toho, aký hudobný žáner počúvate. Slúchadlá majú byť pre všetkých, a tak budú v balení aj štyri páry silikónových špuntov do ucha – od veľkosti XXS až po veľkosť M. Kvalitu reprodukcie zvuku vylaďovali špičkoví inžinieri a umelci, takže disponujú vynikajúcou akustikou. Odolnosť takýchto malých slúchadiel nie je vždy najlepšia a tak Logitech si posvietil na to, aby vydržali oveľa viac ako priemerný pár predávaný na trhu.

 

„Čože ? Prepáč, nepočujem ťa.“

Ak vás počas počúvania obľúbenej pesničky rušia zvuky okolia, tak tento problém v novinkách odpadá. Ultimate Ears 100 dokážu odizolovať hluk vo výške 24 dB. Je to však akási dvojsečná zbraň, pri ktorej si treba dávať vonku väčší pozor, pretože ste prakticky hluchý voči okolitému svetu. Slúchadlá sú dlhé 115 cm a samozrejme na ich konci nájdeme štandardný 3,5 mm audio konektor. Hmotnosť novinky je výborných 12 gramov. A nakoniec uvediem základné technické parametre. Frekvenčné pásmo sa pohybuje od 20 Hz do 20 kHz, impedancia je 16 ohmov a citlivosť  zas 105 db/mW. Cena nie je tak vysoká ako by sa dala očakávať na značku Ultimate Ears. Predávať sa budú za 19,99 $, čo je približne 15 €. Čo poviete, sú skvelé, no nie ?

Ultimate Ears 100 Noise-Isolating