Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Ubisoft potešil novinkami hernú komunitu

Ubisoft potešil novinkami hernú komunitu
Zdroj | ThumbThrone
Michal Spiegel
Ubisoft potešil novinkami hernú komunitu
Zdroj | ThumbThrone
Zdroj | ThumbThrone

Herná výstava E3 naďalej doznieva v mysliach tisícok hráčov po celom svete. Herný gigant Ubisoft, ktorý sa pomaly doťahuje na rovnaké miesto ako EA, na svojej konferencii ukázal množstvo dychberúcich hier.

Pozrite si

Sony sa na E3 nenechalo zahanbiť, predstavilo hry aj pre VR

Just Dance 2017

Populárna party tancovacia hra sa vracia. Prinesie 40 nových pesničiek plus prístup k viac ako 200 skladbám cez službu Just Dance Unlimited. Napriek názvu odkazujúcemu na budúci rok, tancovať pri tejto hre môžete už tento október.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Jedna z najočakávanejších hier od Ubisoftu, ktorá očarila publikum už na minuloročnej E3 ukázala nový gameplay trailer. Dátum vydania je 3. júla 2017.

South Park: Fractured but Whole

Pravdepodobne najuletenejšou hrou na tohtoročnej E3 bolo pokračovanie veľmi úspešnej hry South Park, ktorá svojim urážlivým humorom pobavila množstvo hernej komunity. Príde už tento rok na Mikuláša 6. Decembra.

Star Trek: Bridge Crew VR

Novinka pre fanúšikov Star Treku vás dostane do kože posádky lode ISS Enterprise. Fanúšikovia sa môžu tešiť na hru už túto jeseň.

Eagle Flight VR

Ďalšou VR hrou bola multiplayer „akcia“ v ktorej sa naháňate a strieľate v uliciach paríža, no miesto vojakov ste v koži orlov. Dátum vydania je jeseň 2016.

Pozrite si

Microsoft na E3 hviezdil s viac ako dvadsiatkou hier pre Xbox

For Honor

Zaujímavá hra, ktorá v sebe spája obliehanie, stredoveké armády a nájazdové boje zaujala hráčov ešte minulý rok. Tentokrát si Ubisoft pripravil dlhší gameplay, ktorý okrem krásnej grafiky, ukazuje aj zaujímavú neopozeranú hrateľnosť. Tých, čo hra zaujala, si môžu napísať dátum 14. február 2017.

GROW UP

V kreatívnej hre GROW UP sa ocitnete v koži malého robota už tento august.

TRIALS of the BLOOD DRAGON

Motorky Trials a strieľačka Far Cry Blood Dragon. Dve na prvý pohľad nesúvisiace Ubisoft hry sa spojili a vytvorili bláznivý retro kúsok, ktorí si hráči môžu zahrať už od začiatku tohoto týždňa.

Watch Dogs 2

Mnohými očakávané pokračovanie tejto open-world hry, v ktorej ste sa ocitli v koži hackera ukázalo zaujímavý gameplay v prostredí slnečného San Francisca. Už 15. novembra bude dostupná na pultoch obchodov.

STEEP

Klincom večera bola nová značka, ktorá však prekvapila svojim žánrom. Ide o adrenalínovú športovú hru, v ktorej budete zdolávať vysoké hory či už na lyžiach, snowboarde, alebo pomocou padáku. Takýto druh hry tu už dlho nebol a uvidíme ako sa mu bude dariť medzi hernou komunitou. Hra príde už tento december.

Zdroj