Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

UBCO motorky prichádzajú s novými elektrickými modelmi do terénu

UBCO motorky prichádzajú s novými elektrickými modelmi do terénu
Zdroj | UBCO
Michal Spiegel
UBCO motorky prichádzajú s novými elektrickými modelmi do terénu
Zdroj | UBCO
Zdroj | UBCO

Novozélandská firma UBCO, ktorá tento rok expandovala aj do Európy, predstavila svoj lineup pre rok 2021, ktorý tvoria dve terénne motorky.

O UBCO sme písali už v minulosti. Tieto odolné elektrické motorky sa dokonca používajú v novozélandských bezpečnostných zložkách.

Medzi nové modely patrí off-road motorka 2X2 Work Bike a 2X2 Adventure Bike. Oba modely ponúkajú odolný dizajn, ktorý tvorí kovová konštrukcia, ktorá chráni batériu a motor.

Pozrite si

Výrobca elektrických motoriek a bicyklov UBCO rozširuje predaj do Európy

2X2 Work Bike

Terénna motorka, ktorá ponúka zadný nosič, LED svetlomet a batériu a motor, ktoré sú chránené pred pádmi či nárazmi. Na výber sú tri batérie – 2 100 W (6 500 €), 2 600 W (6 700 €) a 3 100 W (6 900 €). Každé koleso disponuje 1 kW Flux motorom.

Zdroj | UBCO
Pozrite si

FRX1 – z elektrického bicykla sa stala elektrická motorka

2X2 Adventure Bike

Kombinácia off-road ale aj on-road motorky. Cena začína na 6 800 € za 2 100 W verziu, 7 000 € za 2 600 W verziu a 7 200 € za 3 100 W verziu. Každý používateľ si tak môže vybrať, ktorá konfigurácia je preňho najlepšia.

Zdroj | UBCO

Oba modely motoriek ponúkajú maximálnu rýchlosť 45 kilometrov za hodinu a ich hmotnosť je 64 kilogramov. Na jedno nabitie zvládnu prejsť slušných 130 kilometrov. Ide o ideálne motorky na presúvanie sa v ťažšom teréne a firma ich predaj komunikuje najmä cez farmárov, ktorí ich využívajú.

Zdroj | UBCO

Pokiaľ vás tieto motorky zaujali, na výber je 6 rôznych kombinácií a objednať si ich môžete na oficiálnej stránke UBCO. Ceny nie sú zrovna najnižšie, no predchádzajúce modely tiež neboli lacné. Príkladom je motocrossová motorka FRX1, ktorá ponúkala 15 kW motor, odpruženie a dojazd 100 kilometrov na jedno nabitie a jej cena bola 7 600 € či 2X2 Utility Bike za cenu 6 800 €.

Zdroj