6 smartfónov, ktoré si nemusíte kúpiť v nudnej čiernej či sivej

Po rokoch hry na čiernobielu eleganciu zaplavili trh pestrofarebné smartfóny, ktoré na seba bez problémov strhnú pozornosť celého okolia. Toto je výber farebne najzaujímavejších modelov na trhu.

Apple iPhone XR

S najnovšou generáciou smartfónov sa Apple vrátil k farebným modelom, pre ktoré boli kedysi známe aj rôzne generácie prehrávačov iPod. Oproti konkurencii síce iPhone XR nemá žiaden gradientný efekt, ani kombinácie rôznych farieb, no žltý, svetlomodrý, červený alebo korálový iPhone XR na seba dokáže upútať pozornosť okolia aj bez týchto dizajnových prvkov.

Honor View 20

Honor predstavil za posledné roky niekoľko modelov, ktoré hýrili farbami, no aktuálne najzaujímavejším z nich je najnovší Honor View 20. Jeho zadná strana je totiž vyrobená špeciálnou technológiou nanolitografie s živým gradientom v tvare písmena „V“. Červená, modrá, ale aj čierna farba s touto povrchovou úpravou vás tak doslova láka, aby ste si ju obzerali z každej strany.

https://youtu.be/lxxXOKM-Dg4

HTC U12+

Spoločnosť HTC má už v oblasti smartfónov zrejme tie najlepšie roky za sebou, no treba uznať, že na dizajne jej aktuálnej vlajkovej lode si dala záležať. Okrem obyčajnej čiernej je tento model dostupný aj v metalickej červenej farbe a v modrej farbe s priesvitným spracovaním, ktoré vám umožní nahliadnuť do útrob smartfónu.

Samsung Galaxy A9

Hlavným lákadlom smartfónu Samsung Galaxy A9 sú samozrejme štyri fotoaparáty na zadnej strane, no za pozornosť stojí aj dizajn. Okrem čiernej a gradientnej modrej verzie, na ktorú sme sa podrobne pozreli v našej recenzii, je na vybraných trhoch dostupná aj ružová verzia. Dorazí v takýchto farbách aj nový Samsung Galaxy S10?

Sony Xperia XZ3

Smartfóny Sony Xperia sú vďaka svojmu ikonickému dizajnu nezameniteľné, no dvojnásobne to platí pri najnovšej vlajkovej lodi Xperia XZ3, ktorá je okrem čiernej a bielej farby dostupná aj v „lesnej“ zelenej farbe a na vybraných trhoch aj vo farbe ružového vína.

Xiaomi Mi 8 Lite

Ani fanúšikovia čínskeho Xiaomi nie sú ukrátení o gradientný dizajn, ktorým sa môže pochváliť smartfón Xiaomi Mi 8 Lite. Táto odľahčená verzia vlajkovej lode je okrem čiernej farby na našom trhu dostupná aj v modro-fialovej kombinácii.

ZDROJ | Xiaomi

Komentáre k článku