Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TV Time – majte prehľad o vašich obľúbených seriáloch

TV Time – majte prehľad o vašich obľúbených seriáloch
Zdroj | TV Time
Stanislav Vinc
TV Time – majte prehľad o vašich obľúbených seriáloch
Zdroj | TV Time
Zdroj | TV Time

Z každej strany sa na nás neustále sypú nové seriály a ich dostupnosť je aj u nás čoraz lepšia. Preto sa stáva, že máme naraz rozpozeraných niekoľko seriálov a strácame prehľad, ktorú časť, či sériu sme naposledy videli. Tento problém perfektne eliminuje aplikácia TV Time.

Hlavným účelom aplikácie TV Time je zaznamenávanie videných epizód. Takýmto spôsobom si viete ľahko skontrolovať, na akej časti seriálu ste skončili napríklad, ak si dáte s pozeraním dlhšiu pauzu. Ďalšou užitočnou funkciou sú notifikácie. Môžete si nastaviť, či chcete dostať notifikáciu nejaký čas pred vysielaním novej časti, tesne pred začatím vysielania, alebo deň po ňom. Posledná možnosť je najvhodnejšia, ak sledujete napríklad americké seriály, ktoré sa vysielajú väčšinou uprostred noci nášho času.

Silným aspektom aplikácie je sociálna sieť, cez ktorú si diváci vymieňajú názory o seriáloch. Pri každej časti seriálu môžete nájsť diskusiu plnú názorov, konšpirácií či vtipov. Do aplikácie si môžete pridať aj priateľov, pri ktorých potom vidíte aké seriály sledujú, čo napísali do diskusií a podobne. Nedávno do aplikácie pribudli aj reakcie na štýl Instagramových príbehov, v ktorých sa môžete vyjadriť k najnovšej časti rovno na kameru. Poteší aj taký detail, akým je upozornenie na spoilery v prípade, že vchádzate do diskusie o časti, ktorú ste ešte nevideli.

Užitočná je aj funkcia Explore, ktorá na základe vašich obľúbených seriálov vyberie ďalšie, ktoré by sa vám mohli páčiť. Ak sa chcete položiť do depresie, vo vašom profile uvidíte štatistický prehľad toho, koľko času ste stratili sledovaním seriálov. Ak si chcete skrátiť čakanie na novú časť, môžete skúsiť kvízy, v ktorých si overíte svoje seriálové znalosti.

Videné časti nemusíte zadávať ručne. TV Time sa dokáže synchronizovať s prehrávačmi KODI, PLEX alebo s rozšírením v prehliadači Google Chrome. Toto rozšírenie ponúka ešte jednu zaujímavú funkciu a tou je cenzúra stránok, ktorá z nich odstráni potenciálne spoilery.

Pozrite si

Plex Cloud: stačí vám už iba dostatočne veľké cloud úložisko

TV Time je zadarmo, no predplatným môžete získať dodatočné funkcie, medzi ktoré patrí napríklad synchronizácia s kalendárom, označovanie opakovaného pozerania seriálu, pokročilé štatistiky a hlavne odstránenie reklám. Platiť môžete buď 1,99 € mesačne, alebo 11,99 € ročne. Tieto dodatočné funkcie mi ale osobne nikdy nechýbali a myslím si, že sa väčšina ľudí uspokojí aj s bezplatným účtom.

Stiahnuť aplikáciu