Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Turtle Beach ponúka novú sériu herných headsetov

Turtle Beach ponúka novú sériu herných headsetov
Zdroj | Turtle Beach
Michal Spiegel
Turtle Beach ponúka novú sériu herných headsetov
Zdroj | Turtle Beach
Zdroj | Turtle Beach

Spoločnosť Turtle Beach vypustila novú verziu herných slúchadiel s označením Stealth 600 a Stealth 700, ktoré ponúkajú vynovený dizajn a lepšie funkcie.

Oproti predchádzajúcemu modelu tak slúchadlá dostanú napríklad UCB-C port na nabíjanie či vynovený dizajn. Hlavným rozdielom medzi novými modelmi je typ pripojenia a farba.

Pozrite si

Herný headset Logitech G PRO X dostáva nový bezdrôtový (a drahší) variant

Model Stealth 600 napríklad ponúka farebné spracovanie, ktoré korešponduje s jednou z herných konzol – Xbox One alebo PlayStation. Pri Xbox One je farba zelená a pri PlayStation charakteristická modrá. Na výber je však aj klasické biele farebné spracovanie.

Verzia pre PlayStation podporuje pripojenie s konzolou cez bezdrôtový prijímač a Xbox headset sa vie prepojiť s konzolou priamo pokiaľ máte bezdrôtový adaptér.

Nové headsety zároveň budú fungovať aj s pripravovanými next-gen konzolami PlayStation 5 a Xbox Series X. Nechýba tiež podpora pre Nintendo Switch cez USB adaptér.

Model 700 na rozdiel od 600 ponúka podporu pre Bluetooth pripojenie a zároveň o 50 € vyššiu cenu. Obe slúchadlá podporujú 20-hodinovú výdrž batérie. Pokiaľ vás headsety od Turtle Beach zaujali, kúpiť sa dajú za 99 € vo verzii Stealth 600 Gen 2, prípadne 149 € vo verzii Stealth 700 Gen 2.

Pozrite si

EVOLVEO Ptero GHX300 – headset pre profesionálnych hráčov

Pre maximálne pohodlie si tiež hráči môžu užiť koženkové náušníky, ktoré sú ideálne pri niekoľkohodinovom hraní. Zároveň by mali dostatočne odizolovať okolité hluky.

Headset bude dostupný od 20. septembra pre Xbox. Pre konzolu PlayStation je headset dostupný už dnes. Treba pripomenúť, že pri týchto headsetoch si musíte kúpiť konkrétny headset na konkrétnu konzolu, keďže nefungujú univerzálne. Oba headsety sú však kompatibilné s Windows 10 PC.

Zdroj