Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

TrueCam M5 WiFi - spoľahlivá kamera do auta, ktorá bude mať o všetkom prehľad

TrueCam M5 WiFi - spoľahlivá kamera do auta, ktorá bude mať o všetkom prehľad
Zdroj | TrueCam
Michal Spiegel
TrueCam M5 WiFi - spoľahlivá kamera do auta, ktorá bude mať o všetkom prehľad
Zdroj | TrueCam
Zdroj | TrueCam

Leto je spojené s veľkým automobilovým presúvaním po celej Európe. Cestovanie za dovolenkou je spojené aj s vyššou nehodovosťou na cestách. TrueCam M5 WiFi ponúka kvalitnú kameru do auta, ktorá bude snímať situáciu na cestách.

Ide o palubnú bezpečnostnú kameru do auta, ktorá sníma situáciu pred vozidlom a v prípade nutnosti dokáže zaznamenať a uchovať video o možnej nehode.

Zdroj | TrueCam
Pozrite si

Unikátna kamera do auta: Profio Tracking Cam X1 má live video aj GPS

Výhodou kamery je snímač od Sony, ktorý dokáže zaznamenať video v kvalite Full HD (30 fps) a to aj počas noci. Plusom kamery tiež je, že sa dá veľmi jednoducho nasadiť cez magnetické držadlo.

Nastavenie a celková konfigurácia kamery je možná cez podpornú smartfón aplikáciu. Samotná kamera má displej, no záznam viete sledovať aj cez spomínanú aplikáciu. 

Pozrite si

Dride Zero – žeby najlepšia palubná kamera do auta?

Bezpečnostné kamery sú posledné roky veľmi populárne, no treba brať do úvahy, že nie každá krajina ich obľubuje. V niektorých bavorských oblastiach či v Rakúsku je napríklad použitie takýchto kamier zakázané. V Taliansku ich síce môžete použiť, ale pri dopravnej nehode sa nemôže záznam použiť ako dôkazový materiál. Preto je dobre si pred cestou zistiť pravidlá používania týchto kamier v jednotlivých krajinách.

Okrem záznamu, disponuje kamera aj GPS modulom, ktorý sníma polohu a rýchlosť vášho vozidla. Zaujímavou funkciou kamery je databáza radarov z 36 krajín. To umožní, že vás kamera bude upozorňovať na stacionárne radary na cestách, no opäť platí, že v niektorých krajinách sú takéto detektory zakázané.

Miesto batérie je kamera vybavená superkondenzátorom, ktorý lepšie zvláda teplotné zmeny a vydrží dlhšie než bežné batérie. Ak vás kamera TrueCam M5 WiFi zaujala, kúpiť si ju môžete za cenu 170 €.

Zdroj | TrueCam
Zdroj