Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Trojica bezdrôtových slúchadiel od JBL poteší každé ucho

Trojica bezdrôtových slúchadiel od JBL poteší každé ucho
Zdroj | JBL
Richard Pliešovský
Trojica bezdrôtových slúchadiel od JBL poteší každé ucho
Zdroj | JBL
Zdroj | JBL

JBL pred letnou sezónou prináša ďašie modely bezdrôtových slúchadiel. Začiatkom júna sme vám predstavili slúchadlá JBL Tune 220TWS a JBL Live 300TWS a vyskúšali na vlastné uši skvelé JBL Club 950BT NC v súboji s Harman Kardon FLY ANC.

Dnes pokračujeme s modelmi, ktoré potešia nielen každé ucho, ale aj rôzne hrubú peňaženku. Začneme zaujímavým on-ear kúskom JBL TUNE 750BTNC.

Zdroj | JBL

JBL TUNE 750BTNC

Slúchadlá ponúkajú aktívne potlačenie hluku a JBL Bass Sound zdôrazňujúci basové tóny. Ľahká konštrukcia má poskytnúť dostatok komfortu na ich dlhodobé používanie.

O kvalitný zvuk sa starajú 40 mm meniče s 32 ohmovou impedanciou, pokrývajú frekvenčný rozsah od 20 Hz do 20 kHz. Maximálny výstupný výkon je 40 mW. Bluetooth vo verzii 4.2 podporuje profily A2DP v1.2, AVRCP v1.5,HFP v1.6, HSP v1.2.

Zdroj | JBL

Viacbodové pripojenie umožňuje súčasné spojenie s dvomi Bluetooth zariadeniami, nezmeškáte teda hovor na telefóne počas sledovania filmu na počítači. Pomocou tlačidiel na náušníku viete regulovať hlasitosť, spravovať hovory a spúšťať hlasových asistentov.

Polymérová li-ion batéria má kapacitu 610 mAh, zaistí 22 hodín počúvania hudby s vypnutou funkciou ANC a 15 hodín so zapnutou ANC. Na plnú kapacitu sa nabije za necelé dve hodiny.

JBL TUNE 750BTNC sa dajú zložiť a prenášať bez rizika ich poškodenia. Ich hmotnosť je 220 gramov.

Zdroj | JBL

Slúchadlá sa predávajú za 129 €, na výber sú v bielej, červenej, čiernej a modrej farbe.

Pozrite si

HK FLY ANC vs JBL Club 950BT NC. Ktoré si vybrať?

JBL TUNE 700BT

Zdroj | JBL

Bezdrôtové slúchadlá JBL TUNE 700BT nemajú na rozdiel od modelu TUNE 750BTNC aktívne potlačenie hluku. Sú však rovnako komfortné a poslucháčom dokážu prehrať mohutný zvuk s plnými basami (JBL Pure Bass Sound).

Zdroj | JBL

Nájdeme tu 40 mm meniče s frekvenčným rozsahom od 20 Hz do 20 kHz. Maximálny výstupný výkon je 40 mW, impedencia meničov je 32 ohmov. Bluetooth 4.2 podporuje profily A2DP v1.2, AVRCP v1.5,HFP v1.6, HSP v1.2.

Nechýba viacbodové pripojenie, ktoré vám umožní súčasné spojenie s dvomi Bluetooth zariadeniami. Na tablete môžete streamovať video a pritom nezmeškáte hovor na smartfóne. Pomocou tlačidiel na náušníku si môžete regulovať hlasitosť, prijímať/ukončovať hovory a spúšťať hlasových asistentov.

Zdroj | JBL

Polymérová li-ion batéria s kapacitou 610 mAh zaistí 27 hodín počúvania hudby. Na plnú kapacitu sa nabije za necelé dve hodiny.

Slúchadlá JBL TUNE 700BT sú dodávané v rôznych farebných variáciách (čierna, modrá, červená a biela), z ktorých si vyberie každý používateľ. Predávajú sa za 79 €.

Zdroj | JBL
Pozrite si

Čím si vás získa dvojica nových bezdrôtových štupľov od JBL?

JBL TUNE 115BT

Zdroj | JBL

Aj tento in-ear model je vybavený zvukom JBL Pure Bass, umožňuje telefonovať bez použitia rúk (3-tlačidlový diaľkový ovládač s mikrofónom) a tiež tu môžete využiť funkciu viacbodového pripojenia Bluetooth.

O zvuk sa starajú 8,6 mm dynamické meniče (20 až 20 000 Hz) s impedanciou 16 ohmov. Bluetooth 4.2 podporuje profily HFP v1.5, HSP v1.2, A2DP v1.2, AVRCP v1.52.

Zdroj | JBL

Polymérová li-ion batéria má kapacitu 160 mAh, zvládne 8 hodín prehrávania hudby. Na plnú kapacitu sa nabije za necelé dve hodiny. Hmotnosť slúchadiel je 19,02 gramu. V balení nájdete okrem nabíjacieho kábla aj 3 veľkosti nástavcov do uší (S, M, L).

JBL TUNE 115BT sa predávajú za 49,90 €, na výber sú v čiernej, červenej, modrej a bielej farbe.

Zdroj | JBL
Zdroj