Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Toto je výber najlepších soundbarov do 700 eur nielen na MS v hokeji 2022

Toto je výber najlepších soundbarov do 700 eur nielen na MS v hokeji 2022
Zdroj | Vizio
Michal Sobek
Toto je výber najlepších soundbarov do 700 eur nielen na MS v hokeji 2022
Zdroj | Vizio
Zdroj | Vizio

Už tento týždeň v piatok odštartujú Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji, kde sa predstaví aj naša reprezentácia. Ak si chcete užiť zvuk ešte viac, vybrali sme pre vás 5 najlepších soundbarov do 700 eur k vašej smart TV.

Pozrite si

Kde pozerať MS v hokeji 2022? Tento rok dôjde k zásadnej zmene vo vysielaní

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji sú každoročnou oslavou tohto športu. Inak tomu nebude ani tento rok, kde sa od našej reprezentácie čakajú kvalitné výkony, veď zo ZOH 2022 v Pekingu si odniesli bronz.

Zdroj | Bose

Nedávno sme vám priniesli náš redakčný výber smart televízorov do 500 eur. Kvalitný obraz je podmienkou, ale vieme, že vstavané reproduktory v telkách neponúkajú až taký špičkový zvuk.

Pozrite si

TOP 5 televízorov do 500 € nielen na sledovanie MS v hokeji 2022

Práve na to slúži kategória soundbarov, vďaka ktorým zažijete hokejové emócie omnoho intenzívnejšie. Samozrejme ich viete využiť aj na sledovanie filmov alebo počúvanie hudby. Zvuk vo vašej obývačke naberie zrazu úplne nový rozmer.

Zdroj | Samsung

Ku smart televízoru ich viete napojiť až trojakým spôsobom. Napríklad cez rozhranie Bluetooth, ak ho váš televízor podporuje. Výhoda je aj v tom, že pomocou tejto technológie sa viete ku soundbaru pripojiť aj vašim smartfónov a využiť ho ako externý reproduktor.

Ďalšou možnosťou je soundbar napojiť cez HDMI konektor, takže univerzálne riešenie, ktoré má každý moderný televízor alebo tretím riešením je napájanie cez optický kábel.

JBL Bar 5.1 Surround

Zdroj | JBL

Tento soundbar od spoločnosti JBL zaujme svojim 550-wattovým výkonom, ktorý zlepší aj 10-palcový subwoofer. Zabudovaná technológia MultiBeam rozprestrie zvuk po celej vašej obývacej izbe. Všetky informácie zistíte na jednoduchom LED displeji.

Samozrejmosťou soundbaru JBL Bar 5.1 Surround je tiež pripojenie cez Bluetooth a Wi-Fi, online hudbu si môžete užiť vďaka podpore pripojenia cez Chromecast alebo AirPlay 2. Nechýba HDMI, optický konektor a ovládač.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

LG SP9YA

Zdroj | LG

Model od LG sa pýši celkovým výkonom 520 W. Soundbaru nechýba podpora technológií ako Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, DTS: X, DTS-HD Master Audio, Dolby Digital a DTS Digital Surround. Aj je tu k dispozícii Wi-Fi pripojenie.

Ani tu výrobca nezabudol na jednoduchý ovládač, ktorý pribalil do predajného balenia. Zaujme tiež jednoduchým plochým dizajnom a vďaka malej výške sa pohodlne zmestí aj do skrinky.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

Philips TAB8905/10

Zdroj | Philips

V prípade soundbaru od Philipsu nájdeme kombinovaný výkon na úrovni 600 W. Soundbar Philips môžete ovládať cez celý rad hlasových asistentov, vrátane Alexy a Asistenta Google. Nechýba podpora Wi-Fi, Apple Airplay 2 alebo Bluetooth vo verzii 4.2 a je tu aj jednoduché pripojenie do Spotify knižnice.

Môžete sa tešiť na bohatý zvuk vďaka Dolby Atmos a Dolby Digital. Informácie si zobrazíte na malom LED displeji a v balení opäť nachádzame praktický ovládač.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

Samsung HW-S800

Zdroj | techlicious

Samotný soundbar od Samsungu dokáže vyvinúť samostatne výkon až 330 W. Tiež nechýba podpora pre technológie Dolby Atmos, Dolby Digital Plus a Dolby Digital. Samozrejmosťou je možnosť pripojenia a zdieľania albumov pomocou služby Spotify.

Dostatočné bezdrôtové rozhranie zabezpečujú technológie Wi-Fi a Bluetooth. Súčasťou balenia je aj ovládač a samotný dizajn je veľmi minimalistický a plochý, pretože na výšku má necelé 4 cm.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

Sony HT-ZF9

Zdroj | Sony

Soundbar Sony HT-ZF9 disponuje výkonom 400 W.  Zvuk si vychutnáte v maximálnej možnej kvalite vďaka Dolby Atmos a DTS: X. Aj tu je súčasťou výbavy rozhranie Bluetooth a Wi-Fi. Pomocou pribaleného ovládača si môžete prispôsobiť zvukový režim.

Na výber je režim Správy, kedy soundbar uprednostní hlas pred hudbou, režim Hudba využije zvukový potenciál soundbaru na maximum a režim Herné štúdio nechá maximálne vyniknúť priestorový zvuk, nech sa hráč ešte viac ponorí do samotného hrania. Režim Kino a režim Šport tiež inteligentne prispôsobia výsledný zvukový prejav.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.