Toto je posledná šanca vyhrať 6 MEGA CIEN v ankete NAY TECHBOX roka 2021!

Ste pripravení spoznať najlepších z najlepších v 11. ročníku unikátnej technologickej ankety, v ktorej predovšetkým vy, naši čitatelia, rozhodujete o tom, kto získa víťazný titul? Už len do polnoci 16. januára 2021  môžete hlasovať v ankete NAY TECHBOX roka 2021, kde máme pre vás pripravených až 6 MEGA CIEN!

Výber tých najlepších z najlepších je opäť výlučne na vás, čitateľoch, kupujúcich a používateľoch najrôznejších produktov, služieb operátorov či bankových aplikácií. Budeme vďační ak sa zapojíte do 11. ročníka ankety a dáte svoj hlas vašim favoritom. Hlasovanie v ankete NAY TECHBOX roka 2021 vám potrvá len chvíľu.

Stačí si otvoriť stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a hlasovať. Celkovo je možné odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách ankety FOTOAPARÁT, TV, SLÚCHADLÁ, SMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIA, OPERÁTOR, SMART HOME a INOVÁCIA.

Za váš hlas vás odmeníme! Až 6 štastných výhercov, ktorých budeme žrebovať po skončení ankety môže získať jednu z hodnotných cien. Hráte aj o skvelý smartfón s vynikajúcimi fotoaparátmi a špičkovými funkciami, ku ktorému dostanete fitness hodinky, ktorými môžete aj platiť na Slovensku vďaka podpore NFC. V ankete NAY TECHBOX roka 2021 môžete totiž vyhrať Xiaomi 11 Lite 5GNE+Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC od Xiaomi.

Vyhrať pritom môžete aj najnovší robotický vysávač, ktorý obíde i hovienka. Navyše vás poteší vyprázdňovacou stanicou Clean Base či kamerovým systémom a inteligentnou aplikáciou iRobot Home. V ankete NAY TECHBOX roka 2021 môžete vyhrať iRobot Roomba j7+ od iRobot.

Hráte aj o skvelý párty reproduktor JBL PartyBox On-The-Go, ktorý vás ohromí nielen silným kvalitným zvukom, ale aj svetelnými efektami. Nechýba dokonca bezdrôtový mikrofón, takže dokonalá párty môže začať u vás doma či na záhrade. V ankete NAY TECHBOX roka 2021 môžete vyhrať  JBL PartyBox On-The-GO od JBL.

Vyhrať pritom môžete aj smartfón Samsung Galaxy A32 5G, ktorý vás prekvapí nielen svojou farbou, ale aj štýlovým dizajnom a nadupanou výbavou. Kľudne si na ňom môžete kontrolovať aj svoj účet vo VÚB banke vďaka appke VÚB Mobil Banking. V ankete NAY TECHBOX roka 2021 môžete vyhrať Samsung Galaxy A32 5G od VÚB banky.

Vyhrať pritom môžete aj smartfón Motorola moto g60, ktorý ponúka veľa muziky za málo peňazí. Napríklad mMoto g60 má 6,8″ Max Vision FHD+ LCD displej, ktorý ponúka až 120 Hz obnovovaciu frekvenciu. A príjemných prekvapení je viac. V ankete NAY TECHBOX roka 2021 môžete vyhrať Motorola moto g60 od Motorola.

Hráte aj o ikonické hodinky Apple Watch. Tie môžete vďaka partnerovi ankety – Tatra banka vyhrať v najnovšej generácii Apple Watch Series 7 vo veľkosti 45 mm a v nádhernej farbe modrý hliník. V ankete NAY TECHBOX roka 2021 môžete vyhrať
Apple Watch Series 7 45 mm
 od Tatra banky.

Ako vyhrať? Stačí si otvoriť stránku NAYTECHBOXroka.sk, prezrieť si nominácie najlepších z najlepších a hlasovať v ankete.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2021 nájdete na web stránke NAYTECHBOXroka.sk.


Komentáre k článku