Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Toto je posledná šanca vyhrať 10 skvelých cien v ankete NAY TECHBOX roka 2022!

Toto je posledná šanca vyhrať 10 skvelých cien v ankete NAY TECHBOX roka 2022!
TECHBOX
Toto je posledná šanca vyhrať 10 skvelých cien v ankete NAY TECHBOX roka 2022!

Vybrali ste už tých najlepších z najlepších? Zostáva už iba zopár dní, kým môžete hlasovať už v 12. ročníku unikátnej čitateľskej ankety NAY TECHBOX roka, v ktorej spoločne s vami hľadáme tie najlepšie produkty, služby operátorov či bankové aplikácie. Odovzdaním vašich hlasov sa navyše zapojíte do žrebovania o hodnotné ceny!

Celkovo môžete v ankete odovzdať až 8 hlasov v 8 kategóriách, konkrétne FOTOAPARÁTTVSLÚCHADLÁSMARTFÓN, BANKOVÁ APLIKÁCIAOPERÁTORSMART HOME a INOVÁCIA. Aby sa vám hlasovalo jednoduchšie, všetky nominácie v jednotlivých kategóriách sme vám postupne predstavili, stačí kliknúť na kategóriu, ktorá vás zaujíma.

Ta váš hlas vás napokon odmeníme! Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2022 sa totiž zároveň zapojíte do žrebovania o MEGA CENY v hodnote stoviek eur. Hlasovať v ankete môžete do 15. januára 2023 a žrebovať šťastných výhercov hodnotných cien budeme po jej skončení 25.1.2023.

Obsah pokračuje pod reklamou

O akých cenách teda hovoríme? Vyhrať môžete napríklad najnovšiu generáciu špičkových inteligentných hodiniek Apple Watch Series 8 GPS 41 mm od Tatra banky, ktoré oproti predchádzajúcim generáciám dokážu merať už aj zmeny telesnej teploty s možnosťou sledovania ženského cyklu a dokonca vám aj privolať pomoc v prípade detekcie autonehody.

Vyhrať môžete aj unikátny robotický vysávač s mopovaním iRobot Roomba Combo j7+ od Certus Mercatus s.r.o., ktorý dokáže do svojej stanice Clean Base plne autonómne vyprázdniť až 60 plných zásobníkov. Vysávať dokáže na „jeden záťah“ až 90 minút a v priestore sa vďaka pokročilej navigácii vSLAM rozhodne nestratí. Rozpoznať dokáže dokonca aj koberce, pri ktorých v prípade potreby zdvihne alebo úplne stiahne svoj mop.

Do domácnosti vám ale môže perfektne zapadnúť aj Mi Bezdrôtová vŕtačka 12V od Xiaomi, ktorá vám so svojim zabudovaným displejom a šikovnými funkciami premení každé vŕtanie na zábavu. Na displeji môžete vidieť aktuálne zvolený prevádzkový režim či rýchlosť vŕtania a pomocou otočného ovládania si aktivovať napr. aj automatický režim, v ktorom si vŕtačka inteligentne nastaví krútiaci moment tak, aby nedošlo k zlomeniu alebo prasknutiu materiálu, s ktorým pracujete.

Na svoje si napokon prídu aj zberatelia limitovaných kúskov. Medzi výhrami totiž nájdete aj 3 Špeciálne retro krabice s legendárnym antivírusom NOD32 vydané pri príležitosti výročia 30 rokov od vzniku slovenskej spoločnosti ESET, ktorá zároveň pri tejto príležitosti ponúka svoje produkty pre domácnosti za zvýhodnenú cenu a k dvojročnej licencii vám teraz pribalí ešte jeden rok ochrany navyše zadarmo.

Vôbec po prvýkrát v našej ankete môžete vyhrať aj špičkový televízor Hisense 55U7HG od spoločnosti Hisense, ktorý sa pýši ocenením od nezávislej Európskej asociácie pre obraz a zvuk (EISA) a vyslúžil si to priamo v kategórii prémiových LCD televízorov ako Najlepší výrobok roka 2022 – 2023. Vaše oko poteší uhlopriečkou 65″, na ktorej rozpriestiera inovatívnu technológiu OLED spolu s mini-LED a maximálnym jasom na úrovni viac ako 1 000 nitov.

Ak sa na vás usmeje šťastie, vaše fotografie si po vyžrebovaní výhercov budete môcť vytlačiť na úplne novej tlačiarni Canon SELPHY CP1500 od spoločnosti Canon. Tlač vašich obľúbených fotografií priamo zo smartfónu je s touto tlačiarňou otázkou niekoľkých sekúnd, zatiaľ čo samotné výtlačky vydržia viac ako 100 rokov, pričom odolajú aj vode, poškriabaniu a odtlačkom prstov. Vyber veľkosti fotografie je pritom plne na vás, k dispozícii máte rôzne formáty od pohľadnice až po šikovné mini nálepky.

Tešiť sa môžete aj na smartfón HONOR Magic4 Lite, ktorý do ankety venoval náš partner VÚB banka. Podporou najmodernejších 5G sietí to iba začína, Magic4 Lite k tomu po stránke rýchlosti pridáva špičkový čipset Snapdragon 695, rýchle nabíjanie výkonom až 66 W a priestrannú obrazovku s uhlopriečkou 6,81″ a hlavne obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. Hlavný 48 Mpx fotoaparát sa postará o kvalitné zábery, zatiaľ čo jeho 4 800 mAh batéria vás nesklame ani počas tých najintenzívnejších dní.

Športovci alebo aj tí, ktorí sa vďaka novoročným predsavzatiam začínajú hýbať, si môžu prísť na svoje s Bluetooth slúchadlami Philips TAA4216 od spoločnosti TP Vision. Ich ľahká konštrukcia a polstrované umývateľné náušníky s chladivým gélom sa postarajú o dokonalý komfort aj pri ich dlhodobom používaní, zatiaľ čo certifikácia IP55 vám zaručí, že bez problémov odolajú aj prachu, vode či potu. Na jedno nabitie vydržia prehrávať hudbu až 35 hodín pričom na nabíjanie využívajú USB-C port.

Obsah pokračuje pod reklamou

Hlasovať môžete do 15. januára 2023.

Podrobné pravidlá súťažnej ankety NAY TECHBOX roka 2022 nájdete na webstránke NAYTECHBOXroka.sk.

Vopred ďakujeme za podporu ankety najmä generálnemu partnerovi ankety NAY a partnerom: Tatra banka, ESET, Canon, Hisense, iRobot, TP VisionVÚB banka a Xiaomi.