Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Toshiba Satellite L630: najmenší z najkrajších

Toshiba Satellite L630: najmenší z najkrajších
Roman Calík
Toshiba Satellite L630: najmenší z najkrajších

Nový 13,3-palcový notebook radu Satellite L zaujme nielen svojím vzhľadom, ale i výkonom. Dokonca môže mať i Blu-ray mechaniku.

Toshiba Satellite L630

Toshiba uviedla nové modely notebookov zo svojej série Satellite L, kde nájdete 17,3-palcový nadupaný model L670, 15,6-palcový výkonný model L650 a „milášek“ 13,3-palcový prenosný notebook L630. Novinka má hmotnosť 2,1 kg a poteší imidžovým textúrovaným povrchom. HD displej zaujme LED podsvietením a vo voliteľnej konfigurácii nájdete i Blu-ray napaľovačku. Zvoliť si môžete aj na takýto malý notebook vcelku výkonný procesor Intel Core i5, pričom RAM môžete mať až s kapacitou 8 GB. Keďže ide o malý notebook, ktorý sa bude pravdepodobne prenášať viac ako nejaká stolová 17-ka, Toshiba ponúka HDD s kapacitou do 640 GB aj s ochranou pomocou 3D senzora, ktorý disk chráni pri pádoch a nárazoch.

Toshiba Satellite L630 1

 
Notebook Toshiba Satellite L630 má aj ovládač pre multimédiá Toshiba Multimedia Controller, ktorý umožňuje zdieľanie so zariadeniami, ktoré sú vybavené DLNA. O zvuk sa naopak stará technológia Dolby Advanced Audio. Samozrejme tým výbava nekončí, tešiť sa totiž budete môcť z HDMI, ale tiež z eSATA či Bluetooth. Touch Pad navyše môžete ovládať pomocou gest, tzv. Gesture Control.

Toshiba Satellite L630 2