Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 7 produktov, bez ktorých toto leto nebude úplné

Top 7 produktov, bez ktorých toto leto nebude úplné
Zdroj | Bose
TECHBOX
Top 7 produktov, bez ktorých toto leto nebude úplné
Zdroj | Bose
Zdroj | Bose

Letné obdobie je spojené s dobrou hudbou, oddychom a peknými zábermi z dovolenky. Preto by sme vám radi ukázali top 7 produktov, ktoré vám k tejto letnej pohode pomôžu.

DJI Mavic Mini

Vlastniť kvalitný dron už dávno nie je záležitosťou bohatých. Spoločnosť DJI, ktorá je profesionálom na trhu s dronmi, začala od minulého roku ponúkať dostupný dron DJI Mavic Mini. Dron má hmotnosť iba 250 gramov a na jedno nabitie zvládne lietať slušných 30 minút.

Dosah dronu je až 4 kilometre a kamera je vybavená slušným 2,7K snímačom, ktorý zvládne fotiť 12 Mpx fotografie. Na ovládanie a následnú úpravu videa slúži šikovná aplikácia DJI Fly. DJI Mavic Mini si teraz viete kúpiť cez stránku MP3.sk za zvýhodnenú cenu 369,99 €, prípadne 479,99 € za Fly More Combo s 3 akumulátormi, 8 vrtuľami, prepravným puzdrom, batohom, nabíjacím HUBom a ďalším doplnkovým príslušenstvom.

Zdroj | DJI
Pozrite si

DJI Mavic Mini – kompaktný dron, ktorý vás nebude stáť mesačnú výplatu

DJI Tello Iron Man Edition

Pokiaľ hľadáte ešte niečo lacnejšie, čo ocenia napríklad vaše ratolesti, potom je tu dron od spoločnosti Ryze Tech, na ktorom sa podieľali aj spoločnosti DJI a Intel. Dron má hmotnosť iba 80 gramov a ponúka vstavanú HD kameru na natáčanie krátkych videí a fotenie štýlových záberov na Instagram.

Výhodou tiež je, že dron DJI Tello Iron Man Edition umožní naučiť sa základy programovania vďaka programu Scratch, kódovaciemu systému vyvinutému spoločnosťou MIT. Dron sa momentálne predáva za akciovú cenu 119,99 € na stránke MP3.sk.

DJI Osmo Mobile 3

Pokiaľ sa nechcete obťažovať dronom a chcete si kúpiť zariadenie, ktoré bude nadčasové bez ohľadu na smartfón, aký vlastníte, potom vám môžeme odporučiť výborný gimbal DJI Osmo Mobile 3, ktorý ponúka dokonalú stabilizáciu natočených videí.

Stačí vložiť ľubovoľný smartfón, zvoliť režim snímania a o viac sa nemusíte starať. Gimbal dokáže natáčať efektívne zábery vrátane časozberných videí. Výhodou je 15-hodinová výdrž na jedno nabitie a možnosť zloženia na kompaktnejší rozmer. Cena gimbalu DJI Osmo Mobile 3 je 109,99 € a v prípade, že chcete k stabilizátoru trojramenný stojan a prepravný kufrík, potom ich kúpite za špeciálnu cenu 126,99 €.

Zdroj | DJI
Pozrite si

Bose SoundLink Micro

Ako sme už písali v úvode, k prijemnému letu patrí aj kvalitná hudba. Bose ponúka na počúvanie ideálny nástroj v podobe kompaktného bezdrôtového reproduktoru.

Výhodou reproduktoru je okrem jeho rozmerov aj odolnosť voči vode, ktorá je zabezpečená certifikátom IPX7. Pomocou putka navyše môžete reproduktor upevniť na ruksak alebo na riadidlá bicykla. Reproduktor na jedno nabitie vydrží približne šesť hodín bezdrôtového prehrávania. Cena reproduktoru Bose SoundLink Micro je len 84,99 €

Zdroj | Bose

Bose SoundLink Revolve+

Pokiaľ si chcete dopriať poriadny zvuk, ktorý rozozvučí vaše letné oslavy, potom je tu Bose SoundLink Revolve+, bezdrôtový reproduktor s príjemným minimalistickým dizajnom so šikovným putkom na prenášanie.

Výdrž batérie reproduktoru je slušných 12 hodín. Majitelia smartfónov od Apple sa tiež potešia, že SoundLink Revolve+ podporuje funkciu AirPlay 2. Pokiaľ vás „konvička“ Bose SoundLink Revolve+ zaujala, kúpiť sa dá cez e-shop mp3.sk za zvýhodnenú cenu 259,99 €.

Zdroj | BOSE
Pozrite si

Bose pridáva slúchadlám Headphones 700 nastaviteľný ekvalizér

Bose Headphones 700

Hudbu je niekedy ideálne počúvať aj na dlhých cestách či už autom, autobusom, vlakom či lietadlom. Na to sú ideálne slúchadlá od renomovaného výrobcu Bose.

Výhodou týchto slúchadiel je funkcia aktívneho potláčania hluku (ANC – Active Noise Cancelling), ktorá zabráni rušivým ruchom počas cesty ako napríklad zvuk lietadla či vlaku. Slúchadlá si môžete zadovážiť za akciovú cenu 359,99 €.

Bose QuietComfort 35 II

Ak sa vám zdá vyše 300 € za slúchadlá veľa, potom je tu model Bose QuietComfort 35 II za príjemnú cenu 269,99 €, ktoré ponúkajú taktiež zaujímavé funkcie vrátane aktívneho potláčania hluku a funkcie Google Assistant.

Sklamaní nebudete ani z výdrže batérie, ktorá ponúka 20 hodín na jedno nabitie. V prípade, že máte pred cestou slúchadlá nečakane vybité, stačí krátke 15-minútové nabitie a Bose QuietComfort 35 II vám vydržia ďalšie 2,5 hodiny.

Zdroj | Bose

Článok sme pripravili v spolupráci s obchodom MP3.sk