Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať vo februári 2022

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať vo februári 2022
Zdroj | Netflix Junkie
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať vo februári 2022
Zdroj | Netflix Junkie
Zdroj | Netflix Junkie

So začiatkom druhého kalendárneho mesiaca roku je tu aj pravidelný prehľad najzaujímavejších seriálov na tento mesiac, ktoré sa objavia na streamovacích službách.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Zdroj | Netflix

Killing Eve Season 4

HBO Go – 27. február 

IMDb – 8,2/10

ČSFD – 77 %

Oceňovaný seriál tvorkyne Phoebe Waller-Bridge sa vracia so štvrtou sériou. Pracovníčku bezpečnostnej služby Eve a psychopatickú vrahyňu Villanelle spája vzájomná posadnutosť a brutálny zločin. Dve charizmatické, inteligentné, extrémne vtipné ženy sa hrajú na mačku a na myš. Štvrtá séria ponúkne 8 epizód, ktoré budú vychádzať postupne na HBO GO.

My Brilliant Friend – Season 3

HBO Max – 28. február 

IMDb – 8,6/10

ČSFD – 83 %

Tretia séria oceňovaného seriálu podľa bestselleru talianskej spisovateľky Eleny Ferrante by na HBO Max mala doraziť koncom mesiaca. Taliansky seriál si získal množstvo fanúšikov aj na Slovensku, kde ho na televízne obrazovky priniesla RTVS. Príbeh sleduje životnú cestu dvojice kamarátok Eleny Grecovej a Lily Cerullovej, ktoré vyrastajú na chudobnom juhu Talianska 50 rokov. Príbeh spracováva témy vzťahov a priateľstva, no tiež sociálnych rozdielov a vzdelávania. Seriál by sa mal objaviť na streamovacej službe HBO Max, ktorá by mala byť na Slovensku spustená 22. februára 2022.

https://www.youtube.com/watch?v=hn0SL4pi2a8

Severance

Apple TV+ – 18. február 

IMDb

ČSFD

Nový seriál z dielne Apple TV+ sleduje Marka, ktorý vedie tím pracovníkov, ktorých pamäť bola chirurgicky rozdelená medzi ich prácu a osobné životy. V momente, keď sa však objaví údajný bývalý kolega, začína sa cesta za odhalením pravdy o ich práci. Podivný trailer naznačuje, že sa môžeme tešiť na poriadne zvláštny seriál, v ktorom nebude núdza o perfektné herecké obsadenie.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2022

The Cuphead Show!

Amazon Prime Video – 25. február 

IMDb

ČSFD

Psychadelická a zároveň veľmi náročná videohra sa presúva na obrazovky televízorov v novom seriáli z dielne Netflixu. Animovaný seriál sleduje impulzívnu postavu Cupheada a jeho brata Mugmana. Seriál ako aj videohra vychádza zo starého štýlu tzv. rubber hose animácie, ktorá sa používala v 30. rokoch štúdiom ako Walt Disney.

The Marvelous Mrs. Maisel Season 4

Amazon Prime Video – 25. február 

IMDb – 8,7/10

ČSFD – 87 %

Štvrtá séria úspešného seriálu o dokonalom živote Midge Maisel. Výborný casting, príjemný humor a ľudské príbehy. Výborný seriál, ktorý v istých momentoch pripomína Ženy z rodu Gilmorovcov. Feel-good seriál ponúka množstvo skvelých momentov, najmä v scénach, keď dôjde na stand-up vystúpenia.

Vikings: Valhalla

Netflix – 25. február 

IMDb

ČSFD

Drsný seriál z prostredia Vikingov sa vracia, tentokrát v novom spracovaní s podtitulom Valhalla. Dej začína na začiatku 11. storočia a ukazuje nám najslávnejších Vikingov histórie vrátane Leifa Erikssona a Freydisa Eriksdottera. Valhalla začína sto rokov po pôvodnom seriáli. Ústrednou postavou tiež bude Viliam Dobyvateľ.