Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2022

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2022
Zdroj | Esquire
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2022
Zdroj | Esquire
Zdroj | Esquire

So septembrom sa rozbieha filmová a seriálová jeseň a my v redakcii ako vždy pre vás pripravujeme nový článok s najväčšími seriálovými novinkami na streamovacích službách.

Tipy prinášame zo streamovacích služieb Apple TV+, Amazon Prime Video, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb , Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Obsah pokračuje pod reklamou

Andor

Disney+ – 21. september

Ďalší očakávaný seriál zo sveta Star Wars, tentokrát o povstalcovi Cassianovi Andorovi a o rodiacej sa vzbure proti Impériu. Pôvodne mal seriál vyjsť ešte koncom augusta. Nakoniec bol dátum posunutý na druhú polovicu septembra.

Devil in Ohio

Netflix – 2. september

Psychiatrička, ktorú si zahrala Emily Deschanel (seriál Kosti) chce za každú cenu ochrániť mladú pacientku, ktorá utiekla zo záhadnej sekty. Zoberie ju preto k sebe, čím však ohrozí aj svoju rodinu a vlastný život. Po dlhej dobe sa na Netflixe objaví zaujímavý hororový seriál.

Epic Adventures with Bertie Gregory

Disney+ – 8. september

Milovníci prírodopisných seriálov si prídu pri tomto 5-dielnom počine na svoje. Cestovateľ Bertie Gregory zoberie divákov na dobrodružnú cestu po celom svete. Uvidíte žraločí ostrov aj delfínov.

Growing up

Disney+ – 8 september

Dokumentárny seriál o dospievaní z dielne Disney+. To je Growing up, v ktorom budú prezentované úskalia dospievania naprieč 10 epizódami. Každá z epizód sa bude venovať jednému príbehu a výzvam dospievania.

The Lord of the Rings: The Rings of Power

Amazon Prime Video – 2. september

Konečne sa dočkáme seriálu o legendách z bájneho Druhého veku histórie Stredozemia. Epická dráma sa odohráva tisíce rokov pred udalosťami z kníh J.R.R. Tolkiena Hobit a Pán prsteňov a zavedie divákov do doby, v ktorej sa vytvárali veľké mocnosti. Seriál začína v čase relatívneho mieru a sleduje skupinu známych aj nových postáv, ktoré čelia dlho obávanému návratu zla do Stredozemia.

Obsah pokračuje pod reklamou

The Old Man

Disney+ – 28. september

Seriál natočený na motívy rovnomenného románu Thomasa Perryho rozpráva príbeh Dana Chasea, ktorý pred desiatkami rokov utiekol z CIA a odvtedy žije mimo spoločnosti. Všetko sa zmení, keď ho vyhľadá nájomný vrah, ktorý sa ho snaží zabiť.