Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2021

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2021
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2021
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

September patrí vo svete filmov a seriálov k silným mesiacom a tento nie je výnimkou. Aj tento mesiac sme pre vás pripravili náš prehľad toho najlepšieho zo sveta seriálov.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Foundation

Apple TV+ – 24. september

IMDb

Rotten Tomatoes

ČSFD

Na streamovaciu službu Apple TV+ dorazí skutočne zaujímavé sci-fi, ktoré sleduje príbeh skupiny vyhnancov z galaktickej ríše, ktorí sa vydajú na cestu za záchranou ľudstva a vybudovať novú civilizáciu.

V adaptácii slávnej knihy otca sci-fi, Isaaca Asimova, si zahrajú také mená ako Jared Harris či Lee Pace. O réžiu sa postaral Rupert Sanders, ktorý má na konte moderné spracovanie sci-fi Ghost in the Shell.

Goliath Season 4

Amazon Prime Video – 24. september

IMDb – 8,1/10

Rotten Tomatoes – 82 % (Tomato Meter) 66 % (Audience Score)

ČSFD – 80 %

Štvrtá séria populárneho seriálu s výborným Billy Bob Thorntonom, ktorý v seriáli hrá Billyho McBridea, kedysi špičkového právnika, ktorý väčšinu dní trávi v bare, no nechá sa presvedčiť, aby sa ujal jedného zaujímavého prípadu.

Štvrtá séria ponúkne 8 epizód a seriál si naprieč tromi doteraz vydanými sériami udržal svoju kvalitu, čo môžu potvrdiť aj hodnotenia v recenziách.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2021

Lucifer – Season 6

Netflix – 10. september

IMDb – 8,1/10

Rotten Tomatoes – 86 % (Tomato Meter) 71 % (Audience Score)

ČSFD – 80 %

Finálna séria výborného seriálu dorazí ešte v prvej polovici septembra a vy tak budete mať ideálnu možnosť si seriál dopozerať, prípadne pozrieť od začiatku.

Pokiaľ ste so seriálom ešte nezačali, určite mu dajte šancu, keďže ponúka výborný mix zábavy a kvalitného scenára. Príbeh sleduje diabla Lucifera, ktorý v Los Angeles vedie nočný podnik a zoznamuje sa s detektívom z oddelenia vrážd.

The Morning Show Season 2

Apple TV+ – 17. september

IMDb – 8,4/10

Rotten Tomatoes – 61 % (Tomato Meter) 92 % (Audience Score)

ČSFD – 84 %

Návrat do vnútra fungovania rannej televíznej show, zákulisie, intrigy a pohľad na životy ľudí, ktorí pomáhajú bežným ľuďom každé ráno vstávať.

Aj v druhej sérii sa môžeme tešiť na herecký koncert Jennifer Aniston, Reese Witherspoon a Stevea Carella.

Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v auguste 2021

Money Heist – Season 5

Netflix – 3. september

IMDb – 8,3/10

Rotten Tomatoes – 93 % (Tomato Meter) 81 % (Audience Score)

ČSFD – 89 %

Piata séria populárneho španielskeho seriálu Money Heist. Zároveň ide o finále tohto fenoménu z Netflixu, ktorý bol minulý rok najpozeranejším seriálom na tejto streamovacej službe.

Pokiaľ ste s týmto úspešným kriminálnym seriálom ešte nemali tú česť, zápletka spočíva v obsadení španielskej kráľovskej mincovne, kde si chce vytlačiť 2,4 miliardy eur organizovaná skupina zlodejov.

https://www.youtube.com/watch?v=htqXL94Rza4

Turning Point: 911 and the War on Terror

Netflix – 1. september

IMDb

Rotten Tomatoes

ČSFD

20 rokov po útokoch na World Trade Centre prichádza na Netflix dokumentárny seriál o najznámejších teroristických útokoch v modernej histórii.

Seriál je na Netflixe už od dnešného dňa a bol vypustený pár dní po ovládnutí Afganistanu Talibanom po stiahnutí zahraničných ozbrojených síl z krajiny.