Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2022

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2022
Zdroj | IMDb
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2022
Zdroj | IMDb
Zdroj | IMDb

Záver roka so sebou prináša očakávané seriály. My sme pre vás pripravili výber 6 kúskov, ktoré by nemali uniknúť vašej pozornosti.

Tipy prinášame zo streamovacích služieb Apple TV+, Amazon Prime Video, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb , Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Obsah pokračuje pod reklamou
1.

Echo 3

Apple TV+ – 23. november

Nová akčná dráma z prostredia hraníc Kolumbie a Venezuely sleduje Amber Chesboroughovú, ktorá zmizne a jej brat sa ju rozhodne ísť hľadať. Pátranie však skomplikuje guerillová vojna, ktorá v regióne zúri.

2.

The Crown Season 5

Netflix – 9. november

Jeden z najlepších seriálov z dielne Netflixu sa už čoskoro dočká piatej a zároveň predposlednej série. Piata séria sa zameria na život britskej kráľovskej rodiny v 90. rokoch 20. storočia. Tešiť sa tak môžeme na osudy princeznej Diany, Charlesa, ale aj ďalších ústredných postáv kráľovskej rodiny.

3.

The English

11. november – Amazon Prime Video

Po dlhej dobe sa v rámci seriálovej tvorby dočkáme zástupcu žánru Western a to v hlavnej úlohe s výbornou Emily Blunt. Budeme sledovať cestu hlavnej hrdinky, ktorá sa chce pomstiť za smrť jej syna.

4.

Wednesday

Netflix – 23. november

Tim Burton prichádza na Netflix so seriálom zo sveta Addamsovej rodiny, tentokrát sa však zameria na postavu mladej Wednesday Addamsovej a jej príbeh v škole Nevermore Academy, v ktorej sa bude snažiť rozzlúštiť záhadu jej rodičov.

5.

Willow

Disney+ – 30. november

Z dielne Disney+ dorazí koncom mesiaca fantasy príbeh o skupinke hrdinov, ktorá sa vyberie na nebezpečnú úlohu, kde budú čeliť ich vnútroným démonom a budú sa spoločne snažiť zachrániť svet.

Obsah pokračuje pod reklamou
6.

Zootopia+

Disney+ – 9. november

Populárny animovaný film, u nás známy ako Zootropolis, sa dočká aj seriálového spracovania. 6 epizód po 30 minút zabaví deti aj dospelých.