Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2020

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2020
Zdroj | HBO GO
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2020
Zdroj | HBO GO
Zdroj | HBO GO

Ďalší mesiac pred nami a s ním aj naša pravidelná nádielka tipov na seriály, ktoré sa objavia na streamovacích službách.

Tento mesiac je to skutočne zaujímavý mix. Nájdeme tu horory, trilery, ale aj fantasy či animovanú vojnovú drámu.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDB, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké diely.

Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v októbri 2020

30 Coins

HBO GO – 29. november

IMDB – 8,7/10

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Príbeh o kňazovi, ktorý sa snaží utiecť pred svojimi démonmi v odľahlej španielskej dedine. To je nový hororový seriál zo španielskej produkcie HBO.

Podľa traileru sa máme rozhodne na čo tešiť len je škoda, že seriál neprišiel o mesiac skôr počas obdobia Halloweenu a Dušičiek.

His Dark Materials Season 2

HBO GO – 16. november

IMDB – 7,9/10

Rotten Tomatoes – 80 % (Tomato meter), 81 % (Average Audience Score)

ČSFD – 75 %

Druhá séria úspešného seriálu podľa ešte úspešnejšej knižnej trilógie His Dark Materials od Philipa Pullmana. Druhá séria spracováva dej druhej knihy Magický nôž.

Dobrodružný fantasy príbeh je vhodný aj pre mladších divákov, no zároveň ponúka zaujímavé myšlienky a metafory, ktoré sa dajú uplatniť aj na reálny život.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v októbri 2020

The Liberator

Netflix – 11. november

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Skutočný príbeh, ktorý sleduje štvoricu vojakov, ktorí vedú inváziu spojencov cez Taliansko do Európy. Jedna z najkrvavejších bitiek druhej svetovej vojny dostane originálne spracovanie.

Prečo originálne? Pretože celý 4-dielny seriál bude animovaný a podľa traileru pôjde skutočne o unikátny film, ktorý stojí za pozretie.

The Minions of Midas

Netflix – 13. november

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Španielska produkcia na Netflixe je silná o čom svedčia neustále nové filmy a seriály, ktoré sa na tejto platforme objavujú. Výnimkou nie je ani nový seriál The Minions of Midas.

Príbeh je založený na poviedke od Jacka Londona a sleduje bohatého biznismena Victora, ktorého vydiera tajomná organizácia. Buď zaplatí 50 miliónov € alebo začnú zomierať náhodní ľudia.

Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v septembri 2020

Paranormal

Netflix – 5. november

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Egyptský hororový seriál? To sme tu ešte nemali, no tento vyzerá skutočne zaujímavo. Príbeh sleduje skeptického hematológa, ktorý zažije sériu nevysvetliteľných udalostí a stáva sa účastníkom vyšetrovania paranormálnych javov.

6-dielny seriál sa odohráva v 60. rokoch. Opäť ide o seriál, ktorý by bol vhodnejší na obdobie Halloweenu, no čo sa dá robiť.

Wayne

Amazon Prime Video – 6. november

IMDB – 8,4/10

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – 81 %

Pôvodne YouTube Premium seriál dorazí už o pár dní na streamovaciu platformu Amazon Prime Video. Pokiaľ bude seriál na Amazon Prime Video úspešný, je možné, že sa dočkáme aj druhej série.

Príbeh sleduje postavu Wayna, chalana, ktorý je síce dobrák, ale v jeho živote figuruje veľa násilia. So svojou kamoškou sa rozhodnú získať späť auto, ktoré ukradli jeho otcovi predtým než zomrel.