Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2022

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2022
Zdroj | AppleTV+
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v marci 2022
Zdroj | AppleTV+
Zdroj | AppleTV+

Tretí mesiac roku 2022 sa oficiálne začína a my sme tu opäť s našimi tipmi na zaujímavé seriály na streamovacích službách. Tento mesiac pribudne na Slovensko nová streamovacia služba – HBO Max.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Zdroj | Netflix
Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať vo februári 2022

Bridgerton Season 2

Netflix – 25. marec 

IMDb – 7,3/10

ČSFD – 60 %

Pokračovanie populárneho romantického seriálu, ktorý je inšpirovaný knižným bestsellerom sleduje príbehy 8 súrodencov z rodiny Bridgerton a ich túžbu po láske. To všetko vo výraznom vizuálnom štýle a výbornými kostýmami.

Pachinko

Apple TV+ – 25. marec 

IMDb

ČSFD

Kórejská novinka na Apple TV+ podľa bestselleru New York Times sleduje sny rodiny kórejských prisťahovalcov naprieč štyrmi generáciami po tom, čo opúšťajú svoju domovinu.

Pieces of Her

Netflix – 4. marec 

IMDb

ČSFD

Nový mysteriózny seriál z dielne Netflixu s výbornou Toni Collette v hlavnej úlohe. Príbeh sleduje vzťah matky a dcéry, ktorý je poznačený násilnou udalosťou v meste. Nasleduje odhaľovanie minulosti a cesta za pravdou.

The Andy Warhol Diaries

Netflix – 9. marec 

IMDb

ČSFD

3-dielny dokumentárny seriál o jednom z najvýraznejších umelcov 20. storočia so slovenskými koreňmi. Po tom, čo ho postrelili v roku 1968, Andy Warhol začal dokumentovať svoj život a pocity. Dokumentárny seriál sa zameriava na tieto denníky, ktoré ukazujú, čo bol za človeka.

The Last Days of Ptolemy Grey

Apple TV+ – 11. marec 

IMDb

ČSFD

Novinka z AppleTV+, ktorá sleduje Ptolemy Greya, ktorý trpí demenciou a ktorý sa náhle ocitá bez svojho opatrovateľa, ktorému dôveroval a dostane sa do starostlivosti teenegerky Robyn. Zároveň sa dozvedá o liečbe, ktorá mu môže navrátiť spomienky. V hlavnej úlohe tohto nového počinu skvelý Samuel L. Jackson.

Upload Season 2

Amazon Prime Video – 11. marec 

IMDb – 8,0/10

ČSFD – 75 %

Druhá séria komediálneho seriálu Upload, ktorý zobrazuje svet, kde si po smrti môžete vybrať či chcete „existovať“ ďalej vo virtuálnom svete. Hlavná hrdinka Nora pracuje ako zákaznícky servis pre digitálny posmrtný svet Lakeview, kde sa ocitá Nathan, ktorý zomrel po autonehode.