Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2022

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2022
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2022

Máj bude patriť medzi jeden z najlepších mesiacov v oblasti noviniek na streamoch. Konečne sa dočkáme očakávaných pokračovaní obľúbených seriálov.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Love, Death & Robots – Season 3

Netflix – 20. mája

IMDb – 8,4/10

ČSFD – 82 %

Fenomenálny seriál s originálnym vizuálnym spracovaním sa vracia s treťou sériou. Seriál ponúkne 8 epizód, ktoré dĺžkou nepresiahnu 20 minút a ktoré ponúkajú rôzne futuristické príbehy na témy láska, smrť a roboti.

Night Sky

Amazon Prime Video – 20. mája

IMDb

ČSFD

Dobrodružné sci-fi s J. K. Simmonsom v hlavnej úlohe? To je novinka Night Sky, ktorej sa koncom mája dočkáme na streamovacej službe Amazon Prime Video. Seriál sleduje pár Franklina a Irene, ktorí nájdu na svojom pozemku podzemnú miestnosť, cez ktorú sa vedia dostať na nehostinnú planétu.

Stranger Things Season 4

Netflix – 27. mája

IMDb – 8,7/10

ČSFD – 90 %

Jeden z najlepších seriálov na Netflixe sa koncom mája dočká svojej štvrtej série, zatiaľ však iba prvej polovice. Stranger Things je fenomenálnym seriálom, ktorý sa inšpiroval popkultúrou 80. rokov. Filmy ako E.T. mimozemšťan, Star Wars, arkádové hry a dobová hudba z tých časov je skvelou dávkou nostalgie, pre ktorú treba tento seriál pozerať.

Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v apríli 2022

The Essex Serpent

Apple TV+ – 13. mája

IMDb

ČSFD

Nový dramatický seriál z dielne Apple TV+ s Tom Hiddlestonom a Claire Danes v hlavných úlohách. Seriál sleduje londýnsku vdovu Coru, ktorá sa presťahuje do Essexu, aby vyšetrovala správy o mýtickom hadovi. Spája sa s miestnym pastorom, no po tragickej udalosti ju začnú miestni obyvatelia obviňovať z prilákania tvora.

The Pentaverate

Netflix – 5. mája

IMDb

ČSFD

V čase nefungujúceho kritického myslenia u množstva ľudí, Netflix nemohol prísť s lepším seriálom než s komédiou o konšpiračnom spolku niekoľkých vyvolených, ktorí ovládajú tento svet. 6-dielny seriál vznikol z hlavy fenomenálneho Mika Myersa, ktorý si v ňom aj zahral.

The Staircase

HBO Max – 5. mája

IMDb

ČSFD

Na HBO Max už o pár dní pribudne nový kriminálny seriál, ktorý vyrozpráva príbeh spisovateľa kriminálnych románov, Michaela Petersona. Toho obvinia zo zabitia svojej ženy Kathleen. 8-dielny seriál ponúka výborné obsadenie v podobe Colina Firtha, Toni Collette, Sophie Turner a Juliette Binoche.