Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2022

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2022
Zdroj | Disney+
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2022
Zdroj | Disney+
Zdroj | Disney+

Máj sa nám preklopil do júna a s Dňom detí je tu aj náš pravidelný článok s tipmi na seriály na streamovacích službách.

Okrem Apple TV+, Amazon Prime Video, HBO Max a Netflixu budeme od tohto mesiaca prinášať tipy aj na filmy a seriály zo služby Disney+, ktorá bude na Slovensku dostupná od 16. júna 2022.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Zdroj | Netflix
Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2022

For All Mankind Season 3

Apple TV+ – 10. jún

IMDb – 7,9/10

ČSFD – 80 %

Na Apple TV+ sa vracia tretia séria populárneho seriálu, ktorý sleduje alternatívnu históriu, v ktorej Sovietsky zväz porazil USA v prvenstve v ceste na Mesiac. Zaujímavosťou je, že seriál okrem odlišností v histórii, sleduje aj rozdiely v spoločenských normách a prejavoch, na ktoré majú historické udalosti dopad.

Man vs Bee

Netflix – 24. jún

IMDb

ČSFD

Rowan Atkinson (Mr Bean) sa koncom júna ukáže v komediálnej novinke od Netflixu, v ktorej bude v luxusnom dome, o ktorý sa má starať, bojovať proti včele. Podľa traileru sa môžeme tešiť na klasickú komédiu v štýle Rowana Atkinsona zameranú na jeho prácu s telom a fyzické vtipy.

Obi-Wan Kenobi

Disney+

IMDb – 8,6/10

ČSFD – 85 %

16. júna 2022 bude na Slovensku dostupná nová streamovacia služba Disney+ a s ňou aj najnovší seriál zo sveta Star Wars. Tentokrát budeme sledovať osudy ikonickej postavy Obi-Wana Kenobiho, ktorého si opätovne zahral Ewan McGregor. Seriál ponúkne v rámci prvej série 6 epizód.

The Boys Season 3

Amazon Prime Video – 3. jún

IMDb – 8,7/10

ČSFD – 89 %

Predstavte si, že by superhrdinovia boli nie iba slávni, ale aj skorumpovaní a zlí. Dej brutálneho seriálu The Boys sa točí presne okolo takýchto superhrdinov. Tretia séria jedného z najpopulárnejších seriálov z Amazon Prime Video ponúkne 8 epizód.

Web of Make Believe: Death, Lies and the Internet

Netflix – 15. jún

IMDb

ČSFD

Na Netflixe sa v polovici júna objaví nový dokumentárny seriál o hrozbách internetu. Konšpirácie, podvody, násilie, vražda. Aj toto sú témy, ktorým sa bude venovať dokumentárna novinka. Seriál ponúkne 6 epizód po 30 minút.

Westworld Season 4

HBO Max – 27. jún

IMDb – 8,6/10

ČSFD – 83 %

Cenami Emmy ovenčený seriál Westworld sa vracia so svojou štvrtou sériou. Opäť sa tak môžeme tešiť na temnú odyseu o osude inteligentného života na Zemi. V hlavných úlohách sa vráti Evan Rachel Wood, Thandiwe Newton, Ed Harris, Jeffrey Wright či Tessa Thompson.

https://www.youtube.com/watch?v=_-0MwZPWKD4