Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2021

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2021
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2021
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Leto sa nezadržateľne blíži a s ním aj klasická uhorková sezóna. To však neplatí pre svet seriálov na streamovacích službách. Aj tento mesiac sme pre vás ako vždy zostavili výber 6 najzaujímavejších.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Zdroj | Pixabay
Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2021

Katla

Netflix – 17. jún

IMDb 

Rotten Tomatoes 

ČSFD 

Zaujímavý sci-fi počin odohrávajúci sa na Islande, konkrétne pri sopke Katla. Po tom, čo sopka vybuchovala po celý rok, Gríma nachádza svoju stratenú sestru, ktorá zmizla v deň, keď začala erupcia.

Obyvatelia malého mestečka Vik zároveň stretávajú zvláštnych ľudí, ktorí sa objavili v miestnom vulkanickom jazere. Podľa prvých trailerov sa môžeme tešiť na atmosféru na štýl výborného seriálu Dark.

Lisey’s Story

Apple TV+ – 4. jún

IMDb 

Rotten Tomatoes 

ČSFD 

Pokiaľ sa chcete báť, potom na Apple TV+ určite nezmeškajte mysteriózny seriál podľa knižnej adaptácie z pera Stephena Kinga.

Lisey Landon stvárnená fenomenálnou Julianne Moore otvára príbeh jej mŕtveho manžela, ktorý bol úspešným spisovateľom. Aj po smrti ju však prenasledujú temné spomienky a udalosti.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2021

Lupin

Netflix – 8. jún

IMDb – 7,6/10 

Rotten Tomatoes – 98 % (Tomato meter), 79 % (Audience Score)

ČSFD –  74 %

Pokračovanie úspešného seriálu o zlodejovi gentlemanovi Arsène Lupinovi bude pokračovať tam, kde skončila predchádzajúca séria. Hlavnému hrdinovi Assane Diopovi unesie syna jeho úhlavný nepriateľ Pellegrini.

Pokiaľ ste prvú sériu ešte nevideli, určite to napravte. Talentovaný herec Omar Sy, ktorého si môžete pamätať z francúzskeho filmu Nedotknuteľní spolu s režisérom Louisom Leterrierom pripravili dobrodružný seriál, ktorý zaujme spracovaním a tiež dejovými zvratmi.

Physical

Apple TV+ – 18. jún

IMDb 

Rotten Tomatoes 

ČSFD 

Nový komediálny seriál s fenomenálnou Rose Byrne zasadený do San Diega 80. rokov. Sheila Rubin je žena v domácnosti, ktorú nebaví jej všedný život. Nájde však východisko a nový zmysel života v aerobiku, v ktorom sa jej podarí urobiť biznis s videokazetami na cvičenie.

Seriál láka na svoje vizuálne spracovanie, kde si prídu na svoje všetci milovníci nostalgie a retro štýlu 80. rokov.

Pozrite si

Čo dnes pozerať na streame? Francúzsky seriál Lupin a drámu Pieces of a Woman

Sweet Tooth

Netflix – 4. jún

IMDb 

Rotten Tomatoes – 100 % (Tomato meter)

ČSFD 

Nové výpravné fantasy z dielne Netflixu dorazí už o pár dní na obrazovky tejto streamovacej služby. Príbeh ukazuje, ako bol svet spustošený obrovskou katastrofou a sleduje osud chlapca Gusa, na polovicu človek, na polovicu jeleň. Ten sa pridáva k ďalšej skupinke hybridných detí, ktoré hľadajú odpovede na otázky.

Post-apokalyptický príbeh bol natočený podľa úspešného komiksu od DC Comics. Seriál ponúkne osem epizód.

The Naked Director Season 2

Netflix – 24. jún

IMDb – 7,7/10 

Rotten Tomatoes – 96 % (Audience score)

ČSFD – 77 %

Druhá séria bláznivého japonského seriálu o režisérovi filmov pre dospelých, ktorý skutočne pôsobil v Japonsku 80. rokov. Tóru Muraniši spôsobil v tomto priemysle priam revolúciu a podarilo sa mu to na základe jeho odhodlania premeniť akýkoľvek neúspech na novú príležitosť.

V druhej sérii sa podľa traileru môžeme tešiť na oveľa viac akcie a tiež na zapojenie obávanej Yakuzy. Nových 8 epizód bude dostupných koncom júna.