Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2020

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2020
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2020
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Presne pred rokom sme začali vydávať pravidelný mesačný článok o najnovších seriáloch na streamovacích službách. Medzitým sa tieto články zaradili medzi vaše obľúbené na TECHBOX.sk.

Tak ako minuloročný jún, kedy všetci pozerali Chernobyl a vychádzala 5. séria Black Mirror, aj v júni 2020 sa môžete tešiť na poriadnu seriálovú nádielku.

Do nášho zoznamu vyberáme seriály zo všetkých známych streamovacích služieb vrátane Apple TV+, Netflix, Amazon Prime a HBO GO.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDB, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké diely.

Zdroj | Netflix
Pozrite si

8 vynikajúcich dokumentov o zdraví, ktoré nájdete na Netflixe

13 Reasons Why – Season 4

Netflix – 5. jún

IMDB – 7,8/10

Rotten Tomatoes – 39 % (Tomatometer) 56 % (Audience score)

ČSFD – 81 %

Už tento týždeň sa dočkáme finále úspešného seriálu 13 Reasons Why. Ten ponúka silné príbehy obľúbených postáv z prostredia americkej strednej školy. Seriál nadväzuje na svoju vynikajúcu predlohu a prvú sériu, ktorá spracovávala tému šikany a samovraždy na škole.

Aj vo štvrtej sérii sa môžeme tešiť na obľúbené hlavné postavy a zaujímavú zápletku, ktorá by konečne mala odhaliť všetky tajomstvá, ktoré hlavné postavy skrývajú už od prvého dielu tohto kvalitného seriálu.

Dark Season 3

Netflix – 27. jún

IMDB – 8,7/10

Rotten Tomatoes – 94 % (Tomatometer) 94 % (Audience score)

ČSFD – 84 %

Pravdepodobne neexistuje úspešnejší nemecký seriál než je fenomén Dark. Ten sa vracia s treťou sériou na Netflix a dočkáme sa jej koncom mesiaca.

Dark je mysteriózny seriál, ktorý si získal fanúšikov po celom svete. Vracajú sa hlavné postavy, temná zápletka a veríme, že prekvapivé zvraty.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v júni 2019

Dear…

Apple TV+ – 5. jún

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Nový zaujímavý dokumentárny počin z dielne Apple nám ukáže inšpiratívne príbehy desiatich známych osobností. Ide o dokumentárny životopisný seriál, ktorý ponúka inovatívnu formu vyrozprávania príbehov – cez listy od fanúšikov.

Uvidíme, ako životy osobností ako Stevie Wonder či Oprah Winfrey ovplyvnili bežných ľudí a ako títo ľudia ovplyvnili ich. Podľa traileru sa môžeme tešiť na emotívny, no zároveň motivujúci seriál.

F is for Family Season 4

Netflix – 12. jún

IMDB – 8,0/10

Rotten Tomatoes – 86 % (Tomatometer) 93 % (Audience score)

ČSFD – 77 %

Na odľahčenie tento mesiac na Netflixe vyjde aj štvrtá séria animovaného seriálu F is for Family. Ide o seriál na štýl Simpsonovcov, ktorý si uťahuje z bežnej americkej rodiny a stereotypoch každodenného rodinného života.

Seriál je umiestnený do USA 70. rokov a práve z tohto obdobia je odvodených množstvo politicky-nekorektných vtipov, ktoré sa dnes považujú za tabu. Pokiaľ ste na Netflixe pozerali animovaný seriál Bojack Horseman, potom je F is for Family rozhodne pre vás.

Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v máji 2020

Perry Mason

HBO GO – 21. jún

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Kriminálny seriál, ktorého sa dočkáme koncom mesiaca na HBO GO. Dej sa odohráva v roku 1932 v Los Angeles a sleduje príbeh právnika Perryho Masona, ktorý bude riešiť prípad svojho života.

Seriál je remakom populárneho seriálu z 50. rokoch, ktorý v USA vysielali pod rovnomenným názvom. Seriál bude mať štyri epizódy a ako poznáme HBO, budú vychádzať na týždennej báze.

https://www.youtube.com/watch?v=CwURtbhpm60&t=5s

The Woods

Netflix – 12. jún

IMDB – N/A

Rotten Tomatoes – N/A

ČSFD – N/A

Netflix zobral námet bestselleru spisovateľa Harlana Cobena a natočil výpravný temný seriál v Poľsku. Kriminálny príbeh bude sledovať starý neobjasnený prípad záhadného zmiznutia, ktoré sa udialo pred 25 rokmi.

Temný trailer pripomína atmosféru príbehov Stephena Kinga či Jozefa Kariku. Seriál ponúkne 6 epizód s talentovanými poľskými hercami.