Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2023

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2023
Zdroj | IGN Africa
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2023
Zdroj | IGN Africa
Zdroj | IGN Africa

Nový rok máme tu a s ním aj našu pokračujúcu sériu s tipmi na najlepšie seriály na streamovacích službách. Tento mesiac sa máte rozhodne na čo tešiť.

Tipy prinášame zo streamovacích služieb Apple TV+, Amazon Prime Video, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb , Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Ginny a Georgia Season 2

Netflix – 5. január

Druhá séria seriálu Ginny and Georgia, ktorý sleduje mladú matku Georgiu a jej 15-ročnú dcéru Ginu. Georgia sa snaží vytvoriť nový život pre seba a svoju dcéru v malom meste, ale jej minulosť ju stále dobieha.

2

Servant Season 4

Apple TV+ – 13. január

Jeden z najpodivnejších seriálov súčasnosti sa vracia už so svojou štvrtou sériou. Bizárny seriál rozoberá témy straty, šialenstva a bludov v zvláštnej rodine, ktorá prišla o dieťa.

3

Shrinking

Apple TV+ – 23. január

Harrison Ford, Jason Segel, Christa Miller či Jessica Williams. Aj to sú herecké mená, ktoré sa objavia v novej komediálnej novinke z dielne Apple TV+. Seriál je o psychológovi, ktorý sa rozhodne povedať svojim klientom presne, čo si myslí čím porušuje pravidlá, no zároveň mení životy pacientov.

4

Star Wars: The Bad Batch Season 2

Disney+ – 4. január

Seriál Star Wars: The Bad Batch sleduje skupinu vojakov Clone Force 99, známu ako The Bad Batch. Táto skupina je vybavená genetickými mutáciami, ktoré im poskytujú mimoriadne schopnosti. Seriál sa odohráva po udalostiach zobrazených v seriáli Clone Wars a v januári si budete môcť pozrieť už jeho druhú sériu.

5

The Last of Us

HBO Max – 15. január

Jeden z najočakávanejších seriálov tohto roka a zároveň najočakávanejší seriál tohto mesiaca. Seriálové spracovanie výbornej videohry o postapokalyptickom svete a vzťahu medzi dvomi ústrednými postavami – Joelom a Ellie, ktorí sa vydávajú na cestu naprieč USA s cieľom dať ľudstvu druhú šancu.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

Truth Be Told Season 3

Apple TV+ – 20. január

Tretia séria temného seriálu, v ktorom je autorka podcastov konfrontovaná novými dôkazmi o zločine, ktorý jej pomohol presláviť sa. V hlavnej úlohe tohto seriálu sa opäť objaví výborná Octavia Spencer.