Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2022

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2022
Zdroj | Vogue
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v januári 2022
Zdroj | Vogue
Zdroj | Vogue

Máme tu nový rok a s ním aj nový line-up seriálov. Aj tento rok budeme pokračovať s pravidelným výberom očakávaných seriálov na streamovacích službách.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Zdroj | Variety
Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v decembri 2021

Euphoria Season 2

HBO GO – 10. január

IMDb – 8,4/10

ČSFD – 83 %

„Nebude žiadna sranda to sledovať,“ vyhlásila o druhej sérii troma cenami Emmy ovenčeného, teenagermi celého sveta milovaného seriálu jeho hviezda, americká herečka a speváčka Zendaya.

V mestečku East Highland, kde sú životy všetkých neúprosne prepletené, hľadá sedemnásťročná Rue (Zendaya) nádej a čelí tlakom lásky, straty a závislosti. Rue je stredobodom kolobehu pestrých životov stredoškolských študentov, ktorí bojujú so svojimi vnútornými démonmi. Užívanie drog, nie príliš bezpečný sex a zbytočné násilie.

https://www.youtube.com/watch?v=JdwZwrs8Qt0

Ozark Season 4

Netflix – 21. január

IMDb – 8,4/10

ČSFD – 82 %

Výborný kriminálny seriál, ktorý sa vracia už so svojou štvrtou sériou. Hlavnou témou seriálu je pranie špinavých peňazí a drogový kartel.

Okrem výborného príbehu, ponúka seriál aj viac ako slušné herecké výkony v podobe dvojice hlavných hercov Jasona Batemana a Laury Linney. Pokiaľ sa vám páčil seriál Breaking Bad, určite dajte šancu aj tomuto titulu.

Superman a Lois Season 2

HBO GO – 12. január

IMDb – 7,9/10

ČSFD – 75 %

Ďalších desať častí pohodového seriálu, hodnoteného ako jeden z najlepších súčasných počinov týkajúcich sa hrdinov DC univerza.

Muž z ocele Clark Kent, najslávnejší superhrdina na svete, a Lois Lane, najznámejšia komiksová novinárka, čelia doteraz najväčšej výzve: stresu a problémom pracujúcich rodičov v dnešnej spoločnosti! A to po rokoch konfrontácií so superzloduchmi, monštrami pustošiacimi Metropolis a mimozemskými útočníkmi odhodlanými vyhladiť ľudskú rasu.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v decembri 2021

The Gilded Age

HBO GO – 25. január

IMDb

ČSFD

Milovníci seriálu Panstvo Downton sa môžu tešiť na tento desaťdielny seriál. Koniec devätnásteho storočia sa v Amerike niesol v znamení veľkých hospodárskych zmien. Mnohí zbohatli, iní naopak prišli o všetok majetok.

Príbeh začína v roku 1882, kedy sa osirelá dcéra južanského generála Marian Brook presťahuje do honosného newyorského domu k svojim staromódnym tetám Agnes van Rhijn a Ady Brook. V sprievode vzdelanej Afroameričanky Peggy Scott sa nevedomky zapletie do spoločenského stretu medzi jednou z tiet a bohatými susedmi, bezohľadným železničným magnátom Georgeom Russellom a jeho ambicióznou manželkou Bertou.

The House

Netflix – 14. január

IMDb

ČSFD

Tri epizódy vizuálne pôsobivého seriálu z dielne Netflixu. Naprieč rôznymi obdobiami sa v tejto animovanej čiernej komédii chudobná rodina, úzkostlivý vývojár a unavená gazdiná pripútajú k tomu istému tajomnému domu.

V seriáli sa okrem iných objaví ako dabingová herečka aj výborná Helena Bonham Carter, ktorú môžete poznať z filmov Tima Burtona.

The Righteous Gemstones Season 2

HBO GO – 10. január

IMDb – 8,0/10

ČSFD – 74 %

Danny McBride sa vracia na HBO v komediálnom seriáli o svetovo preslávenej televanjelickej rodine s dlhou tradíciou deviantného správania, chamtivosti a charitatívnej činnosti – to všetko v mene Pána Ježiša Krista.

Jesse Gemstone (Danny McBride) sa považuje za priekopníka v kázaní televíznym masám. To, čo vybudoval jeho otec Eli Gemstone (John Goodman), sa rozhodol vziať a rozšíriť pre modernejšie publikum. V druhej sérii je požehnaná rodina Gemstoneových ohrozovaná zlými ľuďmi z minulosti i súčasnosti, ktorí chcú zničiť ich impérium!

https://www.youtube.com/watch?v=QOICXsfyzp4