Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v decembri 2021

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v decembri 2021
Zdroj | Netflix
Michal Spiegel
Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v decembri 2021
Zdroj | Netflix
Zdroj | Netflix

Vianočné obdobie sa nezadržateľne blíži a s ním je tu aj naša pravidelná ponuka seriálov na tento mesiac. Opäť sme pre vás vybrali šesticu tých najzaujímavejších.

Ku každému seriálu sú pridané linky na populárne platformy – IMDb a ČSFD. Hodnotené sú iba seriály, ktoré už mali vydanú aspoň jednu sériu, prípadne, ktorým už vyšli nejaké epizódy.

Pozrite si

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2021

And Just Like That…

HBO – 9. december

IMDb

ČSFD

Nová kapitola Sexu v meste z produkcie HBO Max nadväzuje na ikonický seriál HBO vysielaný v rokoch 1998–2004. Nový desaťdielny seriál s názvom And Just Like That… opäť sleduje nerozlučné priateľstvo Carrie (Sarah Jessica Parker), Mirandy (Cynthia Nixon) a Charlotte (Kristin Davis) na ich zložitej životnej ceste po päťdesiatke.

Tešiť sa môžete na romantiku, humor, starých známych vrátane pána Božského a úchvatné kostýmy, ktoré seriál podľa knižnej predlohy spisovateľky Candace Bushnell tak preslávili.

https://www.youtube.com/watch?v=KNLwEjJPbcs

Landscapers

HBO – 6. december

IMDb

ČSFD

4-dielna miniséria o romantickom staršom manželskom páre, ktorý sa stane podozrivým z vraždy. V hlavnej úlohe sa objaví výborná herecká dvojica Olivia Colman a David Thewlis.

Ostrý humor, dávka romantiky a tiež zvláštnosti sú hlavnými znakmi tohto britského seriálu, ktorý bol natočený podľa skutočnej udalosti.

Money Heist – Season 5 Finale

Netflix – 3. december

IMDb – 8,2/10

ČSFD – 88 %

Posledných päť častí poslednej piatej série populárneho španielskeho seriálu Money Heist (La Casa del Papel). Seriálový fenoménu z Netflixu, ktorý bol minulý rok najpozeranejším seriálom na tejto streamovacej službe.

Pokiaľ ste s týmto úspešným kriminálnym seriálom ešte nemali tú česť, zápletka spočíva v obsadení španielskej kráľovskej mincovne, kde si chce vytlačiť 2,4 miliardy € organizovaná skupina zlodejov.

Pozrite si

Top 6 seriálov, ktoré sa oplatí pozerať v novembri 2021

The Expanse Season 6

Amazon Prime Video – 10. december

IMDb – 8,5/10

ČSFD – 82 %

Sci-fi seriál Expanse sleduje svet o 200 rokov, kedy ľudstvo kolonizovalo celú slnečnú sústavu a vojnu medzi Zemou, Marsom a ďalšími kolóniami.

Seriál si za posledné roky získal popularitu vďaka výbornému scenáru aj kvalitnému hereckému obsadeniu.

VOIR

Netflix – 6. december

IMDb

ČSFD

Toto bude povinnou jazdou pre všetkých fanúšikov filmového umenia. Dokumentárny seriál VOIR nás prevedie najznámejšími filmami a ukáže nám, ako rozpoznať skutočné filmové umenie.

Vizuálne eseje, kde budú filmoví odborníci rozprávať o najväčších míľnikoch v histórii kinematografie, ktoré zmenili svet filmu.

Witcher Season 2

Netflix – 17. december

IMDb – 8,2/10

ČSFD – 79 %

Jeden z najočakávanejších seriálov tohto roka – druhá séria fantasy seriálu podľa populárnej knižnej a ešte populárnejšej hernej série zasadenej do fantasy sveta z pera Andrzeja Sapkowskeho.

Kým prvá séria sledovala a popisovala príbehy prvej knihy poviedok o Geraladovi z Rivie, druhá séria by mala byť zameraná na druhú knihu z knižnej ságy.