Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať vo februári 2023

Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať vo februári 2023
Zdroj | IMDb
Michal Spiegel
Top 6 filmov, ktoré sa oplatí pozerať vo februári 2023
Zdroj | IMDb
Zdroj | IMDb

Valentínsky február priniesol alebo ešte len prinesie viacero filmov, ktoré by nemali ujsť vašej pozornosti. Vybrali sme pre vás top 6.

Filmy vyberáme vždy z dostupných streamovacích služieb Amazon Prime Video, Apple TV+, HBO Max, Netflix a Disney+.

Ku každému filmu sú pridané aktuálne hodnotenia a tiež linky na populárne platformy – IMDb, Rotten Tomatoes a ČSFD. Hodnotené sú iba filmy, ktoré už sú dostupné, prípadne filmy, ktoré už mali premiéru.

Obsah pokračuje pod reklamou
1

Bill Russell: Legend

Netflix – 8. február

Životopisný dokument o inšpiratívnom odkaze, ktorý po sebe zanechal úspešný hráč basketbalovej NBA a slávny bojovník za občianske práva Bill Russell.

2

Black Panther: Wakanda Forever

Disney+ – 1. február

Prvá tohtoročná „Marvelovka“ je pokračovaním prvej časti Black Panther, ktorá bola svojho času nominovaná aj na Oscara. Tentokrát ľudia z Wakandy bojujú o ochranu svojho domova pred zasahujúcimi svetovými mocnosťami a smútia nad smrťou kráľa T’Challa.

3

Sharper

Apple TV+ – 17. február

Tento film odkrýva tajomstvá roztrúsené po New York City, od strešných bytov na Piatej avenue až po temné zákutia Queens. Podozrivé motívy sú postavené na hlavu a nič nie je také, ako sa na prvý pohľad zdá. Dráma s Julianne Moore v hlavnej úlohe.

4

Somebody I Used to Know

Amazon Prime Video – 10. február

Workoholička Ally si pri návšteve rodného mesta zaspomína na staré časy so svojou prvou láskou Seanom a začne pochybovať o všetkom, čím sa stala. Situácia sa ešte viac zamotá, keď stretne Seanovu snúbenicu Cassidy, ktorá Ally pripomína ženu, akou sama kedysi bývala.

5

True Spirit

Netflix – 3. február

Mladá Austrálčanka si ide odhodlane za svojim snom a musí prekonať veľký strach, aby ako najmladší človek na svete sama oboplávala celú zemegulu. Emotívny film podľa skutočnej udalosti.

Obsah pokračuje pod reklamou
6

We Have a Ghost

Netflix – 24. február

Komediálny horor s Davidom Harbourom v hlavnej úlohe ducha, ktorý sa stane internetovou hviezdou. Podľa traileru sa môžeme tešiť na odľahčenú komédiu s dobrým hereckým obsadením.